Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

"chodzi o coś innego" - a wiec o co?
Mi nie chodzi. Druga gra po spellforce która mi nie ruszyła.
FABLE chodzi a to nie. Rezygnuje.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim mam celerona 2.4 ,512 ramu i radeona 9550(128) ,i pytanko czy da rade pograc?Bo nie wiem czy nie szykowac sie na zmiane sprzetu.Z gory dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona XP 2000+, 512 RAMu i GF4 MX 440. Wiem, że kartę będę musiał zmienić. Mam pytanie, podobnie jak kolega powyżej. Czy Radeon 9550 128 (albo 256) wystarczy? Jeżeli nie, to GF 6600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam

ATHLON 64 3000+
1GB RAM DUAL
Radeon X600 pro

i gram na high detal, 1240 rozdzialka , i AAx2 ;]

czasem podczas walki przy czarach spada fps ale nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 11:09, matthieu napisał:

Mam Athlona XP 2000+, 512 RAMu i GF4 MX 440. Wiem, że kartę będę musiał zmienić. Mam pytanie,
podobnie jak kolega powyżej. Czy Radeon 9550 128 (albo 256) wystarczy? Jeżeli nie, to GF 6600?



Radziłbym wymienić na GF 6600 ja tak zrobiłem i nie załuje gram we wszystko na full. A no i ostatnio słyszałem, ze zamyka się produkcje kart na AGP. A poza tym ja dałem 369 zł za boksową wersję( tylko, ze bez kabelków) z gwarancją na overkloging i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko , czy ktos wie kiedy bedzie dokladnie premiera bo w wakacje jade za chlebem 12 lipca i nie wiem czy bede mogl pograc przed ta data?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6600 jest niezle :) a jak chesz szalec wez 6800 GS jak bedziesz mial szczescieto trafisz na modowalna i odblokujesz potopki i bedziesz mial 16/6 :D tak jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zassałem własnie demko i gra nawet fajna choc tego typu gry nie sąmoimi ulubionymi grami to chyba jak wyprubuje wersje dema w pl to szarpne sie na te gre tylko bede musiał poczytac podrecznik do gry bo 15 min trwało zanim doszedlem jak sie walczy :) ale nawet spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mam takie pytanko: czy na Radku 9550 demo homm5 ruszy?

Myślę, że tak. Ja go mam. Na athlonie 2000+ i 1024 RAM-u chodzi mi płynnie na very high detalach i 1280x1024 rozdzielczości. Z tymże na wyłączonych tych dwu opcjach (o które pytałem powyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludziska mam do was jedna jeszcze prosbe: nie piszcie o czyms co bylo juz wczesniej napisane np. czy gra pojdzie na GF 6600? i zaraz pod spodem jak myslicie czy gra zadziala na GF 6600? przeczytajcie inne komentarze i dopiero piszcie. a najlepiej bedzie jak kazdy cos o grze napisze. ja moge powiedziec tyle:
hirołsi to moja ulubiona seria (heroes 3 to moja pierwsza gra, dostalem ja jak mialem 6 lat) i na pewno kupie sa H5. podobaja mi sie w niej takie rzeczy jak: zmieniony rozwoj miasta, grafa 3D (i to bardzo ladna), animacje jednostek i wiele wiele innych. Goraco kazdemu polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sadzicie mam Athlona XP 2500, GeForce 5200FX 128mb, 512 Ramu czy warto zmienic karte na GF 6600GT 256mb i dokupic jeszcze 512 Ramu zeby HeroesyV ladnie chodzily??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 14:35, Archi155 napisał:

Jak sadzicie mam Athlona XP 2500, GeForce 5200FX 128mb, 512 Ramu czy warto zmienic karte na
GF 6600GT 256mb i dokupic jeszcze 512 Ramu zeby HeroesyV ladnie chodzily??


Archi, a jak z temperaturą na karcie?, ja mam wersję FX5200 bez wiatraka i bardzo szybko rosnie mi temperatura, w rozdzielcziści 800x600 (reszta ustawień w standardzie) po 15-20min grania mam 105stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 16:28, BobbyPeru napisał:

Archi, a jak z temperaturą na karcie?, ja mam wersję FX5200 bez wiatraka i bardzo szybko rosnie
mi temperatura, w rozdzielcziści 800x600 (reszta ustawień w standardzie) po 15-20min grania
mam 105stopni


Powiedz mi gdzie to sprawdzic to ci powiem ale jak ja gram wiecej niz 15-20 min to jest wszystklo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować