Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2006 o 14:04, FireSniper napisał:

ludziska mam do was jedna jeszcze prosbe: nie piszcie o czyms co bylo juz wczesniej napisane
np. czy gra pojdzie na GF 6600? i zaraz pod spodem jak myslicie czy gra zadziala na GF 6600?
przeczytajcie inne komentarze i dopiero piszcie.


Śmiga jak burza, sam mam GF 6600 i działa na High Detail, z prockiem 2GHz i 1 GB Ramciu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 16:28, BobbyPeru napisał:

Archi, a jak z temperaturą na karcie?, ja mam wersję FX5200 bez wiatraka i bardzo szybko rosnie
mi temperatura, w rozdzielcziści 800x600 (reszta ustawień w standardzie) po 15-20min grania
mam 105stopni


A jakiego programu uzywasz do mierzenia temperatury? Bo ja szukam dlugo i nie moge znalezc takiego co mnie satysfakcjonuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2006 o 17:38, The-Darkest napisał:

A jakiego programu uzywasz do mierzenia temperatury? Bo ja szukam dlugo i nie moge znalezc
takiego co mnie satysfakcjonuje:P


Patrze na to co pokazuje sterownik NVIDIi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 18:08, BobbyPeru napisał:

Patrze na to co pokazuje sterownik NVIDIi


Dobra, teraz bede mega lamą;] jak to zobaczyc? czy tez trzeba rejestr zmienic jak dla nvidia Coolbits? czy jak bo nie wiem, ja tego nie mam:), jakbys mogl mnie poprowadzic bede wdzieczny:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 19.04.2006 o 18:44, The-Darkest napisał:

jakbys mogl mnie poprowadzic bede wdzieczny:]


może to zależeć od wersji sterownika który masz, ale jest chyba we wszystkich nowszych,:
prawy klik na Pulpicie->Ustawienia->Zaawansowane->(tu nie pamietam dokładnie a nie pracuje teraz na swoim domowym PC)powinienies miec zakładkę kjtóra ma w nazwie NVIDia -> któras z kolejnych opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 19:18, BobbyPeru napisał:

może to zależeć od wersji sterownika który masz, ale jest chyba we wszystkich nowszych,:
prawy klik na Pulpicie->Ustawienia->Zaawansowane->(tu nie pamietam dokładnie a nie
pracuje teraz na swoim domowym PC)powinienies miec zakładkę kjtóra ma w nazwie NVIDia ->
któras z kolejnych opcji...


Sterownik mam najnowszy:) i nigdzie nie mam podanej temperatury:D a mam GeForce 6600...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, demo działa mi lepiej niz poprzednie 2 bety.
Jednakże gdybym powiedział, że gra sie płynnie, to bym skłamał.

w konfiguracji a64 3000+ 512ram x800xl na najniższych detalach da się jakoś grać.

Wszystko zalezy od tego, jaki zoom mamy na mapie (najdalszy-najwoniej działa)
Zaś wczytywanie się zamku - w zalezności od ustawionych detali jest coraz dłuższe.

Nie mniej, gra wciąga jak diabli, z typowym dla fanów zainteresowaniem odkrywa się znaczenie jednostek, czy zdolności, dopasowując własne taktyki walk i ekpansji. Bez zbytnich udziwnień jak w przypadku jak w przypadku IV.

To będzie jedna z tych gier, w które człowiek może grać latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 11:16, xippon napisał:

w konfiguracji a64 3000+ 512ram x800xl na najniższych detalach da się jakoś grać.


Ja mam 2x więcej ramu i Radka 800GTO i na najwyższych płynnie działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy w pełnej wersji będzie się dało dokonywać większych zbliżeń?? Z tego, co było prezentowane na screenshotach wcześniej, dało się swobodnie przyliżać; w demku ta funkcja jest trochę "okrojona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie kampani. Co trzeba zrobić na samym początku aby przeciwnik nie atakował albo wygrać z nim? Singla przeszedłem bez problemów ale w kampani po uruchomieniu pierwszej misji po kilku rundach pokazuje się blueplayer i mnie rozwala.

Proszę o jakieś wskazówki.

PS
Oczywiście za nim mnie zaatakuje to zdobywam zamek i uwalniam Izabele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam laptopa 1,8 GhZ (AMD Turion), 1024 RAM i kartę ATI Radeon express 200M i gra tnie się jak cholera. czy jest szansa, że wersja normalna będzie lepiej zbilansowana?
gry takie jak, np. FEAR chodza mi płynnie na full detalach, a to demo się tnie straszliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 17:27, wallyg napisał:

Witam.

Mam pytanie odnośnie kampani. Co trzeba zrobić na samym początku aby przeciwnik nie atakował
albo wygrać z nim? Singla przeszedłem bez problemów ale w kampani po uruchomieniu pierwszej
misji po kilku rundach pokazuje się blueplayer i mnie rozwala.

Proszę o jakieś wskazówki.

PS
Oczywiście za nim mnie zaatakuje to zdobywam zamek i uwalniam Izabele.



hmm z tego co wiem przeciwnik na 100% Ciebie zaatakuje ,ja jak zdobylem zamek to jak najszybciej rozwijałem go i starałem sie zdobyc jak najwiecej kopalń rozwaliłem go bez problemu;]A teraz ja zadam pytanie tydzień po premierze dema miała wyjść polska wersja dema czy on już wyszła jak tak to gdzie ona jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 20:03, noemisiaia napisał:

mam laptopa 1,8 GhZ (AMD Turion), 1024 RAM i kartę ATI Radeon express 200M i gra tnie się jak
cholera. czy jest szansa, że wersja normalna będzie lepiej zbilansowana?
gry takie jak, np. FEAR chodza mi płynnie na full detalach, a to demo się tnie straszliwie!


Może Heroes V nie jest przystosowany do laptopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problemy z przejsciem dema!!!!Co zrobic ???Komputer tak oszukuje... jest to widoczne golym okiem ataki robi co tydzien duza iloscia wojska a po tych atakach wkoncu mnie atakuje glownym kolesiem !!!ludzi w glownym kolesiu ma 10X wiecej niz ja moze gdzies sa jeszcze jakies zamki do przejecia????Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2006 o 20:23, alibi100 napisał:


Może Heroes V nie jest przystosowany do laptopów


No właśnie, pytanie, dlaczego jakieś gry są nieprzystosowane do laptopów? to jest bez sensu jesli weźmiemy pod uwagę, że na świecie kupuje się coraz więcej tego typu sprzętu (w USA więcej niż stacjonarnych!).
poza tym wczoraj odpaliłam Obliviona i na małych detalach chodzi jak złoto! a demo HOMM V pokazuje jakąś pikselozę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 09:46, noemisiaia napisał:

No właśnie, pytanie, dlaczego jakieś gry są nieprzystosowane do laptopów?


A po co. Większość laptopów jest słabsza sprzętowo od zwykłych pecetów.
Laptopy zostały stworzone jako sprzęt biurowy a nie sprzęt do grania.
Nie ma więc sensu przystosowywać gier do sprzętu słabszego skoro jest mocniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować