Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Aha, to juz robilem wczesniej ale oczywiscie nie byłby to mój komputer gdyby nie wyskoczył error: "Access violation at adress "..." in module ''POWERRARC.EXE''. Read of adress 00000000... - Moje szczescie... zawsze... czego nie robiłbym na tym kompie nigdy sie nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 11:27, lampak napisał:

Nie to że wolny, bo prędkość jest porządna, ale co jakiś czas się przerywa.

No dobra, przeadziłem. Prędkość jest bardzo różna, od zera do 30 KB/s. W każdym razie na innych serverach nie miałem lepszych trensferów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram marcins, trochę z poziomem trudności przegięli na tych planszach demo. W HMM3 czasami nawet zwiększałem poziom trudności a tu na normal tego gogusia na smoku już 3 raz pobić nie mogę ;). Nie wiem czy chcieli tym demo dać do zrozumienia że wszystkie misje będą trudne w nowym HMM5 bo jak tak to troszkę mnie zniechęciło. Mam jeszcze wątpliwość. Przy ataku na miasto bohater potrafi przebiec przez mór i zaatakować wroga. Hmm zastanawiające ??!! Co do ściągania demo polecam FTP UBISOFT’a i ciągnąc prosto ze źródła. Nawet flashget dobrze obie radzi i nie ma problemu ftp://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/homm5_demo.exe dla zainteresowanych jest to katalog publiczny i jest tam parę ciekawostek typu tapety i muzyka do gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SELV: Zrobiłem tak jak mówiłeś... ale znó problem... kiedy chce to rozpakowac wyskakuje taki error: The archive is corrupt - ale nie wydaje mi sie zeby coś było z plikiem homm5 nie wporzadku...zadnych prblemow przy sciaganiu nie bylo... Takze znów potrzebuje pomocy co robic dalej ? :D Nie zostawiajcie mnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee, nie znasz tego bólu, nie kiedy prześladuje całe życie... Non stop przed kompem siedze od 8 lat anic, dosłownie nic kur** mi nie wychodzi... Im bardziej mi na czyms zależy tym mniej możliwe jest to do spełnienia... i to sie powtarza, żeby to tylko raz sie zdarzyło... ale nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe noo już w tym kierunku ide :D, ale z moim skillem to do polibudy drzwi zamkniete tymczasowo :D ( noo ale nie bede tu robił OT, juz 20% i znów przechodzic koszmar zawiedzenia sie... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować