Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2006 o 18:57, Jolly Rogger napisał:

Ehh strasznie wolno z gram.pl idzie mi sciąganie. Ale się nie dziwie. W końcu gierka to mega hicior... :D

To chyba nie tylko wina "hiciora". Czytam po różnych wątkach i forach i widzę, że większość ściąga z innych ftp a ci którzy ściągają z serwera CDP to najczęściej narzekają że wolno idzie. Ja jestem najlepszym przykładem: przeciętny transfer to 3 - 4 kB/sek przy czym już 129 razy zerwało mi połączenie.
Zawziąłem się, bo na angielskiej wersji aż tak bardzo mi nie zależy. Czekam na polską, więc mogę sobie pozwolić na zabawę i zobaczyć ile będzie trwało ściąganie całości.
Ale już ze zgrozą myślę o tym, co będzie w przyszłym tygodniu kiedy wystartuje wersja polska dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli polska wersja dema bedzie tylko na gram.pl to jakos czarno to widze :/ Wszystko działa dobrze tylko Homm V nie mogłem sciagnac - poszukałem gdzie indziej, ale polskie mam nadzieje, że bedzie w kilu miejscach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 19:53, Bajuj napisał:

Jeśli polska wersja dema bedzie tylko na gram.pl to jakos czarno to widze :/ Wszystko działa
dobrze tylko Homm V nie mogłem sciagnac - poszukałem gdzie indziej, ale polskie mam nadzieje,
że bedzie w kilu miejscach :D

Najprawdopodobniej bedzie wersja polska także na serwisie imperium gier( serwisie wirtualnej polski) Na razie jest tam oczywiście wersja angielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 19:58, The-Darkest napisał:

Czy ktos mi powie, gdzie jest trzeci obelisk? ? ? Pierwszy na srodku mapy (prawie), drugi w
prawym gornym rogu, a trzeci łer? ? ? :) w podziemiach czy co?


Na poczatku sam mialem z nim problem, nawet bylem sklonny zbadac cale podziemia, aczkolwiek przez przypadek wychodzac z nich natrafilem na obelisk w lewym dolnym rogu (na powierzchni) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ta kampania w demku z Haven jest strasznie trudna...zdobywam miasto, uwalniam Isabell, robie sobie jako taką armię troche zwiedzam i po paru turach naparzają we mnie bohaterowie inferno...i mają taki skład, że ja od razu wymiękam...kiszka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 22:57, Shadow8 napisał:

Kurcze ta kampania w demku z Haven jest strasznie trudna...zdobywam miasto, uwalniam Isabell,
robie sobie jako taką armię troche zwiedzam i po paru turach naparzają we mnie bohaterowie
inferno...i mają taki skład, że ja od razu wymiękam...kiszka ;/

Broń się cały czas w zamku, jeśli gra jest za trudna sprobuj na grać na normalu. Po uwolnieniu Isabel radziłbym natychmiast zając kopalnie złota obok zamku.Bronią jej smoki cienia, ale spoko, Isabel powinna sobie poradzić.W zamku wybuduj ajkiś budynek ze stworzeniami.Powinno sie udać.Swoją drogą to tak naprawdę najgorszy jest pierwszy atak.Poźniej jest już znacznie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 22:57, Shadow8 napisał:

Kurcze ta kampania w demku z Haven jest strasznie trudna...zdobywam miasto, uwalniam Isabell,
robie sobie jako taką armię troche zwiedzam i po paru turach naparzają we mnie bohaterowie
inferno...i mają taki skład, że ja od razu wymiękam...kiszka ;/


A jak nadal nie mozesz sobie poradzic, to ustaw w opcjach Quick Battle:) komp vs komp jest nadzwyczaj skuteczny i nawet wygral te bitwy ktore z gory skazalem na porazke;) sprobuj, powinno sie udac:D aha, no i drugim bohaterem odkop szybciutko Łzy Ashanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 22:59, Darkstar181 napisał:

>
Ja zdobyłem ten potęzny artefakt od tego komputerowego frajera,co to wykopał go za mnie:)


Noooo tylko uwazaj by ten komputerowy frajer nie wybudowal w swoim zamku pomnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 22:57, Shadow8 napisał:

Kurcze ta kampania w demku z Haven jest strasznie trudna...zdobywam miasto, uwalniam Isabell,
robie sobie jako taką armię troche zwiedzam i po paru turach naparzają we mnie bohaterowie
inferno...i mają taki skład, że ja od razu wymiękam...kiszka ;/


Podobno to ostatnia misja kampanii Heaven, wiec musi byc trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 23:30, Bambusek napisał:


Podobno to ostatnia misja kampanii Heaven, wiec musi byc trudna.

Nie podobno tylko na pewno. 6 kampani po 5 misji. W sumie daje 30. Czyli tyle ile jest napisane przy wyjściu z dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągałem demo przez ponad 2 dni i wyskakuje błąd podczas rozpakowania. Czy jest na to jakis sposób czy muszę jeszcze raz ściągać demo. Ściągałem przy pomocy flasj geta.
Za wszelkie rady będę bardzo wdzięczny chudy367@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz ściągnąć ponownie.

Mnie się tam HoMM V bardzo podoba (złożyłem zamówienie na pre-order), ale zdanie faceta, dla którego najlepsza była czwórka się nie liczy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 23:49, chudy367 napisał:

Ściągałem demo przez ponad 2 dni i wyskakuje błąd podczas rozpakowania. Czy jest na to jakis
sposób czy muszę jeszcze raz ściągać demo. Ściągałem przy pomocy flasj geta.
Za wszelkie rady będę bardzo wdzięczny chudy367@wp.pl

Sciagnij z innego zrodla :) albo odpal na noc debugowanie :D
www.fileshack.com
www.fileplanet.com
www.gamershell.com
itd itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 23:56, Snake_GMC napisał:

ale zdanie faceta, dla
którego najlepsza była czwórka się nie liczy... ;)

Jesteśmy ci skłonni przebaczyć bracie, jeśli wraz z nami uznasz że Homm5 jest lepsza od Homm4:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli twierdzac ze najlepsza wg mnie byla dwojka, wykazuje sie wyjatkowym dyletanctwem :D
ale przyznaje bez bicia, trojka byla tez niczego sobie. No a po becie widzialem ze 5 tez sie calkiem fajnie kroi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować