Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Radeon 8500 nie jest porównywalny z GF4MX, a na tym ostatnim nowe Herosy się nie odpalą. Radek 8500 ma PixelShader 1.4, a GF 4 MX nie ma żadnego (pomijam, że Radek jest ponad trzy razy szybszy od tego MX''a - miałem obie karty, wiem co mówię)... Sorry, no bonus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 18:50, Barbarous napisał:

moze ktos podac ile waży pliczek z demem ?? ;] zaczalem sciagac przed 18 z ubi a podobno tam
byl dokladany fragmentami i nie chce miec niespodzianki jak mi sie skonczy sciagac ;]


Z gamershell i ftp.ubi.com dokładnie 701 127 492 bajtów (668,65 MB). Na gram.pl wydaje się być większe. :/ Podają 683 MB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 18:58, WinKami napisał:

Z gamershell i ftp.ubi.com dokładnie 701 127 492 bajtów (668,65 MB). Na gram.pl wydaje się
być większe. :/ Podają 683 MB...

Gorsza kompresja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na GeForce4 MX pójdzie ... HV nie wymaga pixel shader ... Ja mam kompa 1.2 Ghz 512 Ram i GeForce 2MX i mi chodzi na minimalnych

Minimum
-------

- OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0c April 2005
- CPU: Pentium 4 1.5 GHz / Athlon 2000+ or higher
- RAM: 512 MB or higher
- Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 or higher video card
- CD/DVD-ROM speed: 32x
- Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro na GF2 chodzi, to i na 4MX pójdzie, to prawie takie same karty... Zasugerowałem się podaniem kart z PS1.1 co najmniej, ale nie wykluczam, że gra odpala się i bez tego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 18:03, HumanGhost napisał:

Szkoda tylko, ze z Waszego serwera tak wolno mi to idzie - średio 55 KB/s. Ale zobaczymy. :-)



www.gamershell.com tu masz bardzo duzo serwrow skad mozesz sciagnac plik. Do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie przy Chello 1MB mam transfer 4kb/s-6kb/s i mi się sciągnie za 35h fajnie prawda? :P ale z ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/ mam 120kb/s i sciągnie się za niecałom godzinke hihi :) Mam nadzieje ze fajne bedzie, ale szkoda ze po angielsku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, swoją kopię mam już na dysku. Zaraz zainstaluje i mam nadzieje, że będzie warto. Developer nie powinien był zmarnować czasu jaki zyskał poprzez petycję graczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z File Planet mam transfer rzędu 256 kbps... :P I kropka, za 6 minut kończę pobieranie (trwało jakieś 45 minut, plus drugie tyle czekania w kolejce). Ciekawe, co z tą grą zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nauczcie sie rozrozniac kb od Kb !!!!!! jakby nie bylo to niemala roznica :)
A co do demka to mnie wlasnie mnie rozjechal jakis cieciu na dinozaurze :|
Smigam troche poprogramowac, moze wieczorem cos pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować