Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 23:10, Driv3r-PL napisał:

Mój CPU to Athlon 2000+ XP, 512 DDR Ram, GeForce4 MX 440 64 MB, gdy misja załaduje się to pojawia
się czarny ekran i taki błąd http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/60cuqzpfvqa8r5f9.html

A o co chodzi ?


proponowałbym zmianę ustawień na minimalne i wrazie niepowodzenia odinstalowanie oraz ponowne zainstalowanie dema...
Jeśli ci sie to nie powiedzie to możesz zawsze spróbować ściągnąć demo jeszcze raz, a nuż ci się trafi, że poprzednim razem cos skopałeś przy ściąganiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy której kolwiek osobie grającej w demo w trybie singleplayer udało się pokonać tego pajaca z armii piekieł prodóżującego na czymś co przypomina smoka? Bo ja już 2 razy próbowałem i nic. Gram na poziomie normal (oprócz tego jest jeszcze veteran i hero) i zastanawiam się, czy przypadkiem twórcy nie odwrócili nazewnictwa lvl trudności. No bo jak pokonać przeciwnika, który ma już 5 demonów, jeżeli najlepszy oddział w Twojej armii stanowi zwykła jazda z 12 jednostkami. Jedyne co mi przychodzi do głowy to zamelinować się w zamku, chociaż z drugiej strony diabły potrafią się teleportować, do tego najeźdźca ma balistic-expert więc niszy mury za pierwszym strzałem. Coś tu musi być nie tak, bo w Heroes III w życiu takich problemów nie miałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2próby z ubi i dałem spokój (dociągnęło do 98% i zonk)
z gamershell transfery takie same i poszło za pierwszym razem ( 40 minut i mam)...

Gierka miodzio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra spoko (mi się raczej nie tnie tak jak beta chodzi płynnie) tylko jak dam widok z przekątnej(tak pod 45stopni)to się tnie. Ale grę jednak zrobili fajną tylko czekać na polską pełną wersję. Modderzy już pewnie sobie cisną w polską wersję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 23:28, shinian napisał:

Czy której kolwiek osobie grającej w demo w trybie singleplayer udało się pokonać tego pajaca
z armii piekieł prodóżującego na czymś co przypomina smoka? Bo ja już 2 razy próbowałem i nic.
Gram na poziomie normal (oprócz tego jest jeszcze veteran i hero) i zastanawiam się, czy przypadkiem
twórcy nie odwrócili nazewnictwa lvl trudności. No bo jak pokonać przeciwnika, który ma już
5 demonów, jeżeli najlepszy oddział w Twojej armii stanowi zwykła jazda z 12 jednostkami. Jedyne
co mi przychodzi do głowy to zamelinować się w zamku, chociaż z drugiej strony diabły potrafią
się teleportować, do tego najeźdźca ma balistic-expert więc niszy mury za pierwszym strzałem.
Coś tu musi być nie tak, bo w Heroes III w życiu takich problemów nie miałem:P


Ja wciągnąłem w gre moją dziewczynę i wspólnymi siłami pokonaliśmy go za pierwszym razem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się pięknie. Beta była be a demko jest już prawie ;-) cacy
Jak na mój sprzęt to śmiga:
Athlon 1.2Ghz, 1G(dula po 512/400) ramu, Fx5500-256MB
Srednia rozdziałka AAx2 Anisox2 i hula że miło...

Jak ciągnie na max detalach obczaję z rana, teraz czas spać i śnić o pięknych damach i odważnych herosach, (tfu przecież to nie Conan Barbaria ;-) tylko o bohaterach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH !!!

-----> BEZ KOMENTARZA !!! " V " = zajebioza <-----


Ciekawy jestem jak będzie z " VI " ;D - żart

Ściągałem z UBI bo o 18.00 to był taki tłok na Gram.pl że dwa razy próbowałem i nic ... 2h40m na UBI przy neo 512mb i cały czas od 61kb/s do 58.7kb/s
Sciągnąłem,widziałem i grałem w HoM&M V bez komentarzy GRA ROKU !!!
Trochę podobna do WoW III

Sempron 64 3000+ 512(400) 256MB 6600GT ### POZDRAWIAM ###

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety gra mi nie chodzi bo wymaga windowsa 2000 albo XP - tutaj chetnie bym poklnal i zbluzgal tworcow gry ale nie moge.Co za wogle dziwne wymagania moze jeszcze niedlugo okaze sie ze gry wymagaja najnowszego windowsa. Trudno bede musial zainstalowac XP. a (przeklinanie) czekalem na to demo do 4 rano i sie okazalo zen ie dziala. Chyba kumacie jak sie (przeklenstwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować