Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy pierwsze oceny Dragon Age II

150 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2011 o 18:33, lis_23 napisał:

Ale skąd Wiesz że w DAII jest mniej literek i czytania niż w pierwowzorze?

na vgchartz był news o ilości tekstu i linii dialogowych, w DA2 jest tego o połowę mniej. Szukać linki czy wierzysz na słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak choćby

Dnia 08.03.2011 o 16:57, Filip41 napisał:

Kane and Lynch i recenzji w jednej z redakcji zachodniego portalu. Wydawcą też było EA.


Wydawcą Kane&Lynch nie było EA, tylko EIDOS (obecnie Square Enix). Nie wprowadzaj ludzi w błąd, żeby Ci pasowało do "teorii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem sobie ze sklepu, po drodze wpadłem do EMPIK''u, przeczytać recke w NeoPlus, przychylna, nieco zbyt optymistycznie aczkolwiek dosyć rzetelna. Przejrzałem też play-test w PSX Extreeme, równie przychylny co recka w Neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 19:51, dark_master napisał:


> Ale skąd Wiesz że w DAII jest mniej literek i czytania niż w pierwowzorze?
na vgchartz był news o ilości tekstu i linii dialogowych, w DA2 jest tego o połowę mniej.
Szukać linki czy wierzysz na słowo?


Tylko czy ilość tekstu i linii dialogowych świadczy o tym że gra jest dobra?
gdyby w ten sposób oceniać,np.książki to encyklopedie lub słowniki nie miałyby konkurencji ;)
ale co innego ilość a co innego jakość ;)

a wracając do tematu: gra jest już do nabycia min.w Empikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To logiczne że ilość lini dialogowych jest tak zmniejszona bo system odpowiedzi się zmienił.
Teraz mamy koło ze standardowymi 3 wersjami nastawienia + opcjonalnie koło poszerza się o dodatkowe informacje - jak w ME.
A jak to wyjdzie w kwestii jakości dowiemy się za 3 dni =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh edycja mi wygasła...
Są kolejne oceny DA2.
Gamespot 8.0
Ocena userów 8.6 [202 głosy jak na razie]
IGN 8.5/10
Game Informer 7.75/10
GamePro 4/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:26, Pietro87 napisał:

Ehh edycja mi wygasła...
Są kolejne oceny DA2.
Gamespot 8.0
Ocena userów 8.6 [202 głosy jak na razie]
IGN 8.5/10
Game Informer 7.75/10
GamePro 4/5


Czyli jak na te czasy chała kompletna :D
Nie ma 9.5 i 10? Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze masa ludzi tutaj i zreszta na swiecie zyje dalej w niewiedzy ze moment w grze w ktorym Dragon Age wyglada jak slasher jest dla sciemy, wystarczy posluchac w filmiku co mowia, a po drugie jak ktos pogral w demo do konca to widac ze gra sie w cale tak nie zmienila, jest to nadal rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:35, Gosu napisał:

Widze ze masa ludzi tutaj i zreszta na swiecie zyje dalej w niewiedzy ze moment w grze
w ktorym Dragon Age wyglada jak slasher jest dla sciemy, wystarczy posluchac w filmiku
co mowia, a po drugie jak ktos pogral w demo do konca to widac ze gra sie w cale tak
nie zmienila, jest to nadal rpg.

Przeszedłem całe i nie znalazłem śladu cRPG. Proszę zatem wyjaśnij co miałeś na myśli... bo ja zupełnie szczerze, jakbym nie szukał nie znajduję tam choćby procenta cRPG... może pojedyncze promile... ale to i tak słabego i mało smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:35, Gosu napisał:

Widze ze masa ludzi tutaj i zreszta na swiecie zyje dalej w niewiedzy ze moment w grze
w ktorym Dragon Age wyglada jak slasher jest dla sciemy, wystarczy posluchac w filmiku
co mowia, a po drugie jak ktos pogral w demo do konca to widac ze gra sie w cale tak
nie zmienila, jest to nadal rpg.


A jeśli po demie nie jest przekonany do gry to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:26, Pietro87 napisał:

Ehh edycja mi wygasła...
Są kolejne oceny DA2.
Gamespot 8.0
Ocena userów 8.6 [202 głosy jak na razie]
IGN 8.5/10
Game Informer 7.75/10
GamePro 4/5


W obecnych czasach takie oceny świadczą o tym, że gra jest dobra, ale czterech liter nie urywa. Średnia na metacritic wynosi 84-84-85 (PC-PS3-X360) i nic nie wskazuje na to, że będzie się zwiększać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w nosie wasze komentarze typu BioWare się stacza, pseudo cRPG itp
I tak sobie kupię, i tak będę grał, i i tak będzie zaje**ście XD
Zauważyłem, że większość z was ocenia po demówce DAII. Mój kuzyn z Kanady już kupił sobie grę, nagrał parę filmików i mi wysłał, opisał różne rzeczy i uważam, że to nie będzie gniot. Wręcz przeciwnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:35, Gosu napisał:

Widze ze masa ludzi tutaj i zreszta na swiecie zyje dalej w niewiedzy ze moment w grze
w ktorym Dragon Age wyglada jak slasher jest dla sciemy, wystarczy posluchac w filmiku
co mowia, a po drugie jak ktos pogral w demo do konca to widac ze gra sie w cale tak
nie zmienila, jest to nadal rpg.

Szczera prawda początkowe minuty mogą przypominać slashera ale potem jest zupełnie inaczej. Polecaj raz jeszcze zagrać w Demo i to na poziomie "koszmara" gra wtedy taka prosta nie jest i bez taktyki nieda sie przezyć zbyt długo.

Co do pre-orderów (SE)to wysłane zostaną juto czy w czwartek bo normala wersie juz w empiku można nabyć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:43, saborcat-14 napisał:

Co do pre-orderów (SE)to wysłane zostaną juto czy w czwartek bo normala wersie juz w
empiku można nabyć ???


w czwartek, ale dostarczą na pewno później ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:42, SkolirPL napisał:

Zauważyłem, że większość z was ocenia po demówce DAII.


Po to wypuścili to demo, żeby zachęcić graczy do swojej gry. W większości przypadków osiągnęli skutek odwrotny do zamierzonego.

@saborcat-14:

Dnia 08.03.2011 o 20:42, SkolirPL napisał:

Polecaj raz jeszcze zagrać w Demo i to na poziomie "koszmara"


E? Demo miało tylko poziom normalny i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem zy jest dobra czy zła =)
Ot na sucho podałem dla zainteresowanych którzy nie używają zagranicznych serwisów nowe, świeże oceny.

Btw - tego się po DA2 spodziewałem, czyli not w okolicach 70-80/100, sporadycznego hypeu 90-100/100 który puszcza się mimo uszu. Ot gra dobra, dosyć solidna, bez wielkich rewelacji, tyle mi starczy bo tego oczekiwałem.


Btw ci co narzekają tak na brak walki taktycznej, nawet w tym skaszanionym demku dało by się postaciami low-lvl jakie tam mamy wykrzesać na taktycznej pauzie względnie porządną strategię walki, niezgorszą co w DA:O.
Tak samo narzekania na maga i brak swobodnej kamery, imho tu kolejny plus, więcej realizmu taktycznego, bez nonsensu gdzie mag celuje we wroga z kilku kilometrów. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:46, Henrar napisał:

E? Demo miało tylko poziom normalny i nic poza tym.


Po wgraniu aktualizacji dostępny był modyfikator wyglądu/ ekwipunek / import save z DO:O oraz wybór poziomu trudności gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:46, Henrar napisał:

E? Demo miało tylko poziom normalny i nic poza tym.


Wiem, że po to są demówki, ale ta zdecydowanie nie odzwierciedla całej gry i jest potwornie uboga.
Może chodziło im o to, aby wypuścić kiepską demówkę, aby ludzie kupowali grę by dowiedzieć czy naprawdę jest taka okropne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować