Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę premiery DLC do Castlevania: Lords of Shadow

7 postów w tym temacie

Wstyd się przyznać, ale nowa Castlevania jest tak długa i ponura klimatycznie, że po połowie gry miałem dość. Dokładnie w tym momecie co trzeba szybkim biegiem w stanie czerwonego ducha zaznaczyć duży kwadrat na podłodze w zamku , by otworzyć znajdujące się na górze drzwi.
Próbowałem kilkanaście razy i miałem dość. Nawet rozwiązanie puzzli nie pomaga. Biegam na przyśpieszeniu (dwa razy kierunek gałką) z tym czerwonym trybem po tym kwadracie i nie chce się zaznaczać podłoga. Jak to przejść?

Już mnie ten robot przy planszy z prądami zmęczył, bo ciążko było trafić w kółeczko na podłodze w kilka sekund.
Gra jest genialna, ale ma kilka momentów tak jak w pierwszym God Of War, że grać się odechciewa i cały fun z gry pryska.

Skoro podstawka jest tak bardzo długa i męcząca, to nie wyobrażam sobie zakupić dlc. Ta gra już w sobie jest wystarczająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@thiefi o ile mnie pamięć nie myli (grę skończyłem jakiś czas temu) piszesz o lewelu z soczewką , która otwiera poszczególne drzwi. Jeżeli tak to sprawa jest banalnie prosta. Włączasz magię cienia stajesz na pierwszym kwadracie a gdy się podświetli to przy użyciu przyśpieszenia dajesz kolejno lewo , góra , prawo , dół. Takie układanki sąjeszcze chyba dwie w tym rozdziale.
PS.Co do samego DLC fajna sprawa napewno kupię tylko zastanawia mnie jedno , takie umiejscowienie akcji (Gabriel pomaga Laurze) nijak się ma do zakończenia gry - chodzi mi o końcowy filmik , no chyba że to całkiem poboczna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć tylko "hell it''s about time", to DLC miało mieć premierę w lutym i już zacząlęm się martwić że anulowali nad nim pracę.
Castlevania była genialna, znacznie bardziej mnie wciągnęła niż God of War 3 (mimo że ten był świetnym tytułem) i nie mogę się doczekać DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 15:48, thiefi napisał:

połowie gry miałem dość. Dokładnie w tym momecie co trzeba szybkim biegiem w stanie czerwonego
ducha zaznaczyć duży kwadrat na podłodze w zamku , by otworzyć znajdujące się na górze
drzwi.

Nie masz biec, a używać szarży. Przytrzymaj L1 albo L2 gdy używasz magii mroku i po jakiejś sekundzie Gabriel tak jakby zabłyśnie, wtedy wskazujesz kierunek i już ;) Cały czas trzymaj L1 to będziesz mógł wykonać kilka szarż pod rząd w różnych kierunkach.

Dnia 08.03.2011 o 15:48, thiefi napisał:

Już mnie ten robot przy planszy z prądami zmęczył, bo ciążko było trafić w kółeczko na
podłodze w kilka sekund.

Ta też miałem mały problem z tym achivem ;)

Gierka jest genialna, mój pierwszy calak jeśli chodzi o PS3. Ach ta historia i świetny dubbing, ach ten klimat (szczególnie w wampirzej krainie-miód!). No i graficzka też niczego sobie (modele gotyckich budowli cudo) i rozgrywka (bossowie i combosy wszystko świetnie wyważone). Czekam z wypiekami na DLC.

Dnia 08.03.2011 o 15:48, thiefi napisał:

Gra jest genialna, ale ma kilka momentów tak jak w pierwszym God Of War, że grać się
odechciewa i cały fun z gry pryska.

No mi kiedyś się odechciało w GoWa, tak że 3 części nawet nie mam w planach. Na szczęście z Castlevanią nic mnie takiego nie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować