Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo PC Crysis 2 - patch wypuszczony. Koniec problemów?

77 postów w tym temacie

Tak jak kolega wyzej napisal - MP to fail moim zdaniem. W ogole mialem wrazenie, ze gram w kolejna odslone call of duty (bo wszystko w ustawieniach klas wyglada podobnie). Pierwsza rzecz - gdy postac nie sprintuje to niestety, ale porusza sie z predkoscia zolwia (mozna zasnac w trakcie przemieszczenia sie nie uzywajac sprinta). Zeby zabic kogos trzeba sie nie lada nameczyc (jakis 1 caly magazynek wpruty w kogos powinien wystarczyc). Snajperka zabija jedynie, gdy wymierzymy komus prosto w glowe sic! Przy ludziach sprintujacych, skaczacych po dachach nie jest to za latwe, a strzelajac w korpus potrzebujemy jeszcze 1-2 dodatkowych strzalow do zdobycia fraga. Do tego dochodzi wielka banda kamperow, uzywajacych niewidzialnosci i kampiacych w jednym miejscu prawie non stop.
Dziekuje, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia. Identyczna sytuacja była z demem Aliens vs. predator . I co wyszło ? Taki sam śmieć jak demo.

prz3m3k84

U mnie po 15 minutach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra jest bardzo grywalna. Tylko trzeba się nauczyć jak grać dynamicznie wykorzystując zalety nano suit i poznać planszę. Czyli wiedzieć, gdzie można się wspiąć itd.

Natomiast awarie głównych serwerów to jakiś straszny fail ze strony Gamespy i Crytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć o waszych problemach z Demem. Jak dla mnie gra i wygląda obłędnie i chodzi jak należy. Trochę miałem niekiedy problemy z połączeniem z serwerem, ale ogólnie jest to pierwszy MP, przy którym spędziłem kilka godzin (nigdy mnie to specjalnie nie rajcowało). Fakt faktem mam dość mocny sprzęt i gram na full detalach i jak dla mnie gra jest najładniejszą produkcją PC ale skoro u innych z was tak dobrze to nie wygląda to wstrzymam się peanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 10:44, Chapka napisał:

Dobrze wiedzieć o waszych problemach z Demem. Jak dla mnie gra i wygląda obłędnie i chodzi
jak należy. Trochę miałem niekiedy problemy z połączeniem z serwerem, ale ogólnie jest
to pierwszy MP, przy którym spędziłem kilka godzin (nigdy mnie to specjalnie nie rajcowało).
Fakt faktem mam dość mocny sprzęt i gram na full detalach i jak dla mnie gra jest najładniejszą
produkcją PC ale skoro u innych z was tak dobrze to nie wygląda to wstrzymam się peanami.

widać mało gier widziałeś bo tekstury są paskudne, natomiast efekty mierne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 10:56, Numenpl napisał:

widać mało gier widziałeś bo tekstury są paskudne, natomiast efekty mierne.


hahaha... pewnie COD i BC2 ma lepsze ...nie mówisz o tych grach ? to o czym? może jakość tekstur porównujesz ze zwiastunem Battlefielda 3 ? :D bardzo mnie to ciekawi który to FPS ma takie cudowne tekstury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 11:12, arborek napisał:

hahaha... pewnie COD i BC2 ma lepsze ...nie mówisz o tych grach ? to o czym? może jakość
tekstur porównujesz ze zwiastunem Battlefielda 3 ? :D bardzo mnie to ciekawi który to
FPS ma takie cudowne tekstury :)

Na PC Crysis 1 lepiej wygląda i co a na PS3 to już konkretnie Killzone 3 więc nie trolluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 11:14, Numenpl napisał:

> hahaha... pewnie COD i BC2 ma lepsze ...nie mówisz o tych grach ? to o czym? może
jakość
> tekstur porównujesz ze zwiastunem Battlefielda 3 ? :D bardzo mnie to ciekawi który
to
> FPS ma takie cudowne tekstury :)
Crysis 1 lepiej wygląda i co a na konsoli to już konkretnie Killzone więc nie trolluj

Nom. Killzone pięknie wyglądał na moim PC :) codziennie rano sobie włączam i patrzę na te piękne tekstury :) a Crysis 1... no do tej pory wyznacza standardy jeśli chodzi o grafikę a sam osobiście nie widziałem kompa który by go pociągnął na maxa... a szczerze nie widzę gdzie ty widzisz że C2 jest brzydszy ... może jakiegoś screena porównawczego rzucisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jestem ślepy tekstury to poziom niżej niż Mainstream z Crysis Warhead, i dali tyle efektów które tylko pogarszają całość ogólnie przez ogólny ghost efect, crapowaty FOV i zasięg pojawiania się obiektów (elementy pojawiają ci się przed nosem), woda do bani wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 11:22, Numenpl napisał:

Bo nie jestem ślepy tekstury to poziom niżej niż Mainstream z Crysis Warhead, i dali
tyle efektów które tylko pogarszają całość ogólnie przez ogólny ghost efect, crapowaty
FOV i zasięg pojawiania się obiektów (elementy pojawiają ci się przed nosem), woda do
bani wygląda.

No ja w sumie zauważyłem wkurzający myk. Idąc korytarzem wiatrak pojawia się dopiero po chwili i w pierwszej chwili zawsze do niego strzelam bo wygląda tak jak by przeciwnik się podniósł :D Ale... pamiętajmy że C2 po premierze dostanie wsparcie dla nowego DXa. Grafika musi wyglądać o wiele lepiej... ja bym nie wieszał na nich kotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz gorzej - polityczne komentarze na Onecie tak mnie wkurzały, że przestałem na nie patrzeć, a teraz przy co drugiej grze są narzekania PCtowej elity. Chyba koniec z czytaniem for growych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 11:27, Cthulhu_X napisał:

Jest coraz gorzej - polityczne komentarze na Onecie tak mnie wkurzały, że przestałem
na nie patrzeć, a teraz przy co drugiej grze są narzekania PCtowej elity. Chyba koniec
z czytaniem for growych :P

Tylko problem polega na tym że gra nie dość że gorzej wygląda to jeszcze gorzej działa. U mnie bez tweak''a nie mam co podchodzić do tej gry na HC natomiast max dx10 CW lepiej mi działa w tej samej rozdziałce i nie muszę nic kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 11:55, MisticGohan_MODED napisał:

Patch do dema ? -_-"


Widziałeś listę zmian? Jest ich dość sporo, i są to również uciążliwe błędy. Także sądzę, że tutaj w tym miejscu patch się bardzo przydał. Poza tym, nie cieszysz się że Crytek nie ma graczy między pośladkami, i stara się nawet patchować dema, dla dobra twojego i innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo beta,demo alfa...Łatki do dema. A ile łatek będzie potrzebowa tzw. "wersja finalna",żeby się dało grac?...Co się dzieje z tą branżą? Cyrk!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 10:19, Thanlis napisał:

Tak jak kolega wyzej napisal - MP to fail moim zdaniem. W ogole mialem wrazenie, ze gram
w kolejna odslone call of duty (bo wszystko w ustawieniach klas wyglada podobnie). Pierwsza
rzecz - gdy postac nie sprintuje to niestety, ale porusza sie z predkoscia zolwia (mozna
zasnac w trakcie przemieszczenia sie nie uzywajac sprinta). Zeby zabic kogos trzeba sie
nie lada nameczyc (jakis 1 caly magazynek wpruty w kogos powinien wystarczyc). Snajperka
zabija jedynie, gdy wymierzymy komus prosto w glowe sic! Przy ludziach sprintujacych,
skaczacych po dachach nie jest to za latwe, a strzelajac w korpus potrzebujemy jeszcze
1-2 dodatkowych strzalow do zdobycia fraga. Do tego dochodzi wielka banda kamperow, uzywajacych
niewidzialnosci i kampiacych w jednym miejscu prawie non stop.
Dziekuje, dobranoc.



Multi mnie nie zachwycił jakoś (Tak jak niektórzy tu w temacie zauważyli - słabsza grafika niż w Crysisie (choć w single może być lepsza niż to co widzimy w multi, bo w pierwszej części też coś mi się kojarzy, że multi miał nieco "okrojoną" grafę", gameplay i mechanika rozgrywki niby ciekawe, ale jakoś nie porywają....Nie wiem, może to jakiś przesyt FPSów w ostatnich latach, ale jakoś tego demka "nie czuję"), ale to co napisałeś wynika raczej z nieogarnięcia :<

1. Dlatego masz możliwość sprintu...Wiadomo, że nikt kto chodzi nie będzie biegał jak sprinter *rolleyes*
2. Namęczyć żeby zabić kogoś? Po to masz myszkę żeby dokładnie w kogoś wymierzyć, osobiście nie miałem problemu żeby na jednym magazynku zdjąć 2-3 osoby.
3. No i dobrze, precz z kamperami....Widzę, że się easy mode''u zachciewa i zabijania"na fuksa".
4. To dalej JEST łatwe.
5. Kampiąc w jednym miejscu nie zbierają tagów na killing spree, więc można ich mieć baaardzo głęboko w poważaniu (w przeciwieństwie do CoDa choćby). Notabene, jest coś takiego jak tryb widzenia ("N" chyba) w którym widzimy źródła ciepła (czy coś w ten deseń), co sprawia, że nikt nie jest niewidzialny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 11:25, arborek napisał:

> Bo nie jestem ślepy tekstury to poziom niżej niż Mainstream z Crysis Warhead, i
dali
> tyle efektów które tylko pogarszają całość ogólnie przez ogólny ghost efect, crapowaty

> FOV i zasięg pojawiania się obiektów (elementy pojawiają ci się przed nosem), woda
do
> bani wygląda.
>
No ja w sumie zauważyłem wkurzający myk. Idąc korytarzem wiatrak pojawia się dopiero
po chwili i w pierwszej chwili zawsze do niego strzelam bo wygląda tak jak by przeciwnik
się podniósł :D Ale... pamiętajmy że C2 po premierze dostanie wsparcie dla nowego DXa.
Grafika musi wyglądać o wiele lepiej... ja bym nie wieszał na nich kotów...

jak wam sie obiekty pojawiaja przed nosem to najwidoczniej gracie na low (gamer), na high (hardcore) obiekty nie wyskakuja przed nosem, tamten wiatrak tez nie, widac go z drugiego konca korytarza, jak zmieniacie ustawienia graficzne to zrestartujcie gre bo niestety inaczej nic sie nie zmienia

@Thanlis:

Dnia 09.03.2011 o 11:25, arborek napisał:

Snajperka
zabija jedynie, gdy wymierzymy komus prosto w glowe sic!

co w tym dziwnego? to chyba oczywiste...

Dnia 09.03.2011 o 11:25, arborek napisał:

Przy ludziach sprintujacych,
skaczacych po dachach nie jest to za latwe

LOL, a co bys chcial? zeby gra celowala za ciebie? jest tam w menu aim assist ale chyba nie dziala narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować