Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age II - Poradnik łotrzyka

22 postów w tym temacie

Fajny artykuł. Akurat dla klasy, którą mam zamiar grać. Szkoda tylko, że nie mogę grać, bo mimo kupienia gry muszę czekać na premierę. Szczerze mówiąc czuję się jakby ktoś mi dał cukierka, a gdy już wyjąłem go z folii, to wyrwał mi go i zeżarł. Dziękuję dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z moimi poprzednikami i ubolewam z tego powodu niesamowicie:/ btw zawsze mi się wydawało że korzystam z serwisu gram.pl a nie gramp.pl [mały, złośliwy chochlik zawsze się wkradnie :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia po co w grze Kamuflarz, skoro cios w plecy przestał być specjalnym atakiem wykonywanym po odpowiednim ustawieniu postaci a stał się zwykłym skillem. Mi w deme Łotrzyk się zupełnie nie podobał ze względu na straszą "ninjowatość" klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 16:27, Bambusek napisał:

Mnie tylko zastanawia po co w grze Kamuflarz, skoro cios w plecy przestał być specjalnym
atakiem wykonywanym po odpowiednim ustawieniu postaci a stał się zwykłym skillem. Mi
w deme Łotrzyk się zupełnie nie podobał ze względu na straszą "ninjowatość" klasy.


A po to, żeby atakować bezkarnie z flanki i od tylca. :) Skill, skillem, ale za pozycjonowanie z tyłu ma wciąż swoje zalety. Niektórzy bossowie mają nawet na tę okazję specjalne kontrataki, skierowane do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 16:25, XxLegionxX napisał:

Cóż nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z moimi poprzednikami i ubolewam z tego
powodu niesamowicie:/ btw zawsze mi się wydawało że korzystam z serwisu gram.pl a nie
gramp.pl [mały, złośliwy chochlik zawsze się wkradnie :) ]


Standard... Zaraz poprawię, thx. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja klasa =)
MMO, cRPGI, zawsze rogal + assasin lub ich odmiany/wariacje.
Jakoś tak mi ta klasa od lat idealnie podchodzi, zarówno fabularnie jak i gameplayem, wole grac cwanym szybkim łotrem, który nawet stając mano a mano wykorzysta swoje ponadprzeciętne zdolności niż zwykłym opasłym wojem.

Btw mogli olać szampierza... a przynajmniej dać tej klasie jakąś ludzką nazwę w wersji pl =.=, np "łajdak", "zawadiaka", lub zwyczajnie "fechmistrz", w końcu to w oryginale "Duelist" czyli ktoś na kształt szermierza wykorzystującego finezję i spryt w walce z wrogiem.

Zamiast Szampierza mogli zostawić Tropiciela lub Zwiadowce Legionu [choć to fabularnie by tak było trochę nie teges]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, fajnie, że wychodzą poradniki na temat Dragon Age II na gram.pl, ale jednak wolałabym o tym wszystkim dowiedzieć się sama, grając... nie mogę się już doczekać swojej Signature Edition, którą to edycję zamówiłam właśnei na tej stronie. W szczegółach zamówienia było napisane, iż przesyłka zostanie wysłana dzisiaj, lecz teraz jak patrzę to dodano do tej daty, że "prawdopodobnie" będzie dzisiaj wysłane. Jedna osoba z forum CD-Action napisała, że zamówiła na ULTIMA.pl i dostałą 8 marca o 12:00.
Ech, czekałam tyle, to poczekam jeszcze dłużej, trudno.

Z poradnika łotrzyka można wywnioskować, że tym razem punkty sprytu nie oddpowiadają za perswację - w przeciwieństwie do pierwszej części Dragon Age. W zasadzie to z tego co pamiętam, to zawsze inwestowałam najpierw w umiejętność perswazji, bo gra wydawała mi się później łątwiejsza do przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie, ale dlaczego w empiku jest już dostępna gra po 119 zł. Gdy tymczasem preordeu z gram pl jak nie było widać tak nie ma. Ostatni raz coś zamawiam w tej firmie. Nie dość że drożej to nie dotrzymują słowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA! A jednak ktoś popiera moje słowa. Cóż, niektóre firmy wysyłały zamówienia na Dragon Age II już 7 marca, czyli jeszcze przed premierą.
Aktualnie to w szczegółach zamówień zniknęło mi to zamówienie, więc może to oznaczać, że albo jest już w drodze, bądź wystąpił jakiś błąd... zazwyczaj dostaję powiadomienia, gdy zamówienie jest zrealizowane, a tu po moim zamówieniu jednak ani widu, ani słychu, jak to się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 16:14, aryante napisał:

Wszystko pięknie ładnie, ale dlaczego w empiku jest już dostępna gra po 119 zł. Gdy tymczasem
preordeu z gram pl jak nie było widać tak nie ma. Ostatni raz coś zamawiam w tej firmie.
Nie dość że drożej to nie dotrzymują słowa!!!


A może ktoś napadł na konwój wiozący ci grę i porwał ją? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest naprawdę ze sprytem? Już kilkukrotnie natknąłem się na wypowiedzi graczy, że "skarby" w skrzyniach wysokopoziomowych są niewarte uwagi. Pewnie, że zawsze warto mieć nawet jeden eliksir więcej niż mniej, ale czy nie tracimy na tym za dużo punktów, które można by przeznaczyć na zręczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarby czy są warte czy nie to ma nikłe znaczenie 35 sprytu to jest mus, żeby całą grę aż do poziomu 27 biorąc pasywkę i podtrzymywaną umiejkę szampierza dająca bonusy do obrony trzymać permanentne 80% obrony [czyli maksymalny limit jaki można mieć]

A przy 35 sprytu z odpowiednim akcesorium [pierścień lub pas, są takie dwa w grze] które daje bonus do otwierania zamków otworzysz i tak wszystko co ci się nawinie.

No chyba, że ktoś robi łotra na cienia i zabójcę ale wtedy się wybiera zupełnie inny styl gry, nie opiera się wtedy łotra na obronie tylko na ciągłym skradaniu i unikaniu walki [łotr robiony na szampierza i zabójce lub cienia i zabójce może walczyć mano a mano bez większych problemów, nawet na nighcie jak dobrze ogarniasz zakładanie stunów i korzystanie z uniku]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować