Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC największą platformą EA? Dlaczego nie

25 postów w tym temacie

Pierdu pierdu... Skoro PC są dla nich tak ważne to dlaczego wychodzi tyle fajnych gier ale tylko na konsole?!
I dlaczego olewają lokalizację DLC i gier?!
Nie chce się im nawet zrobić głupich napisów a fani robią dla fanów i to za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 16:07, Sanders-sama napisał:

Pierdu pierdu... Skoro PC są dla nich tak ważne to dlaczego wychodzi tyle fajnych gier
ale tylko na konsole?!
I dlaczego olewają lokalizację DLC i gier?!
Nie chce się im nawet zrobić głupich napisów a fani robią dla fanów i to za darmo...


No ja się pytam czemu EA nic nie wydaje na pc :<<<

/ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 16:07, Sanders-sama napisał:

Pierdu pierdu... Skoro PC są dla nich tak ważne to dlaczego wychodzi tyle fajnych gier
ale tylko na konsole?!


Akurat EA robi swoje gry nawet na mikrofalówkę, więc, jak by tu powiedzieć, chybiłeś. ;)

Dnia 09.03.2011 o 16:07, Sanders-sama napisał:

I dlaczego olewają lokalizację DLC i gier?!


Bo najwyraźniej im się nie opłaca. Nie mówię, że mi się to podoba. Akurat brak dubbingu mi nie przeszkadza, byleby była kinówka, choć i bez niej sobie poradzę. Cieszę się, że jest zawsze oryginalna wersja dialogowa - akurat w grach EA voice over stoi na przyzwoitym poziomie. Skończyłem dopiero co ME1 i ME2 - te gry mają świetne udźwiękowienie.

Dnia 09.03.2011 o 16:07, Sanders-sama napisał:

Nie chce się im nawet zrobić głupich napisów a fani robią dla fanów i to za darmo...


To decyzja centrali. W polski oddział EA ma nikły wpływ na zawartość gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, oczywiście. Przecież widać jak na dłoni, że zależy im na PC, dla przykładu: NFS Hot Pursuit brak AA i kiepska optymalizacja, opóźniona ewolucja FIFY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskazówka dla tych, którzy nie zrozumieli tego prostego newsa - mikropłatności, przeglądarka, Zynga. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się, po jakośći ich gier można dużo mówić i przeklinać :) Dla EA platforma PC-towa jest najgorsza i wydaje tylko dlatego konwersje, żeby dorobić a nie dla popularnośći. Cieszyłbym się jak by zbankrutowali ,albo dostali mocno po dupsku. Może by się nauczyli jak szanować klienta, zwłaszcza takiego co kupuje crapa za 120zł :)

I love niezależnych twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnormalniejszy marketingowy zabieg przed premiera ważnego ( czyt. Liczymy na zwiększenie sprzedazy ) tytułu ( crysis 2 ,też Shift 2 ). A jak poważają PC jako platformę i tak wszyscy wiedzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabierają jedno z dwóch rzeczy które są w opakowaniu wydanych przez nich gier.
Następne będą ... same pudełka ?

Jeszcze trochę to zaczną wydawać gry w mini boxie, jak płyty CDA, albo w ogóle w "kopercie" heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko wolę kupić grę w wersji pudełkowej... ładnie wygląda na półce... gra ma swoje miejsce i w każdej chwili można po nią sięgnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam dziwi takie gadanie. Od zawsze wiadomo że platforma otwarta i każdy może tworzyć na nią grę bez żadnego pozwolenia. Następny plus jest taki że cały dochód idzie do producenta bo nie muszą się dzielić z zyskami bo M$ i Sony biorą tam jakaś opłatę licencyjną. Można by tak długo wymieniać, tylko po co jak EA olewa i będzie olewać rynek PC. I tak przeżyje, bez względu na to co EA wymyśli i co zrobi a czego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I tak przeżyje,

Dnia 10.03.2011 o 00:16, Dante_Syn_Spardy napisał:

bez względu na to co EA wymyśli i co zrobi a czego nie zrobi.


Dokładnie, gówno i tak zawsze wypłynie na powierzchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować