Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugi gameplay z L.A Noire już jest!

40 postów w tym temacie

Nie wiem, co jest bardziej niepokojące - postacie 3D z idealnie przyklejonymi twarzami znanych aktorów, czy poziom mimiki...

To świetne, naprawdę, ale jakoś mi się włosy jeżą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak .. Kopara mi opadła. Ta mimika twarzy, ten dreszczyk (Nasili się to jeszcze bardziej gdy tylko samemu będzie dane nam zagrać) Opcje wyboru chociażby, czy to możliwe aby wpływało to na tryb fabularny a co za tym idzie, kilku zakończeń lub chociaż troszkę innego niż prawdziwe/właściwe? Co do animacji, wszystko wygląda świetnie, odwzorowano idealnie agresję, strach czy nawet zmieszanie. Co tu dużo mówić, po prostu 20 Maja to dzień L.A Noire i jestem pewien że gra zbierze pełne wspaniałe oceny, bo to co tutaj jest pokazane to po prostu "kosmos" ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 21:31, Harrolfo napisał:

Ponownie wspaniały trailer i ponownie rażący błąd - podnoszenie dowodów bez rękawiczek...


Wydaje mi się, że kilkadziesiąt lat temu inaczej podchodzono do takich spraw, więc to pewnie błąd nie jest :) Wątpie zeby twórcy sobie pozwolili na taki fail, ale moge sie mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 21:31, Harrolfo napisał:

Ponownie wspaniały trailer i ponownie rażący błąd - podnoszenie dowodów bez rękawiczek...


Faktycznie tego nie zauważyłem, aż mi wstyd że musi się do tego przyznać człowiek który na co dzień ogląda CSI. Myślicie że naprawią ten błąd w pełnej wersji gry? Ja wątpię, no ale cóż. Tak czy owak, mówcie sobie co chcecie, gra trzyma klimat ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Faktycznie tego nie zauważyłem, aż mi wstyd że musi się do tego przyznać człowiek który

Dnia 09.03.2011 o 21:39, Casprov napisał:

na co dzień ogląda CSI. Myślicie że naprawią ten błąd w pełnej wersji gry?


To nie błąd - w końcu akcja dzieje się w 1947 r. Wtedy techniki śledcze były nieco bardziej... prymitywne ;-). W jednej z pierwszych zapowiedzi dziennikarz branżowy (bodajże z Game Informera) podawał jako przykład sprawę, którą dziś spokojnie rozwiązałoby się za pomocą badań DNA

Spoiler

- otóż znajdujesz zakrwawione auto jak po niezłej masakrze. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw , że to nie krew człowieka tylko świni... - ale nie za pomocą badań DNA, tylko "naciskania" podejrzanego

. To tylko jeden przykład.

Z mojej strony to raczej ostatni film z tej produkcji, ktory obejrzalem. Ciężko nie ogladac, ale nie chce sobie psuć zabawy przypadkowym natknieciem się na jakiś spojler. Choć Rockstar robi co może, żeby nie "sfailować" w tym wzgledzie jak BioWare, a jedynie zaostrzyć apetyt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 21:54, piesio77 napisał:

Heh widać że szykuje się podróbka mafi 2

Zagraj w Mafię 2, całkiem dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 21:54, piesio77 napisał:

Heh widać że szykuje się podróbka mafi 2


Nie wiesz o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 21:54, piesio77 napisał:

Heh widać że szykuje się podróbka mafi 2


Dokładnie tak jak wspomniał ktoś poniżej, nie wiesz o czym mówisz. Nie wiem co ma wspólnego Mafia z L.A Noire. W Mafii mamy porachunki jak sama nazwa wskazuje "Mafijne" za to w L.A Noire rozwiązujemy zagadki, czyli jesteśmy typowym detektywem. Gdzie tu można dopatrzeć się podróbki ? Nie mam pojęcia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ja również nie rozumiem tych powiązań do Mafii...

To zupełnie inne gry: L. A. Noire to rozwiązywanie zagadek, znajdywanie dowodów, prowadzenie śledztwa, przesłuchanie, odczytywanie emocji podejrzanych. Sama walka i strzelaniny jest tylko jakąś tam częścią tego.. Co w Mafii (nie)stety przeważa - zależy kto co lubi :).

@Casprov jak już pisano w kilku miejscach w tych latach rękawic nie używano! :) Nie możesz porównywać miejsc zbrodni w CSI do tych co są w L.A. Noire, które ma akcje prawie 70 lat temu :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy patrzę na mimikę postaci, to mam wrażenie jakbym widział prawdziwych ludzi. Mimika jest nieziemska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 21:46, Lordpilot napisał:

To nie błąd - w końcu akcja dzieje się w 1947 r. Wtedy techniki śledcze były nieco bardziej...
prymitywne ;-).


Nie żartuj. :)

Daktyloskopia, czy technika kryminalistyczna związana z wykrywaniem sprawców przestępstw na podstawie odcisków palców, doczekała się dokładnej monografii już w XIX wieku, a udoskonalono ją w latach 30. Gdzie? W USA. :) Pierwszym procesem, w którym wykorzystano dowód w postaci odcisków palców, toczył się również w Stanach w 1903 roku.

Jest to ewidentny błąd i faktycznie bardzo dziwny - bardzo dziwny, bo w tej grze dokładne przedstawienie niuansów policyjnej roboty jest ekstremalnie ważne. To praktycznie dyskwalifikuje tę produkcję.

@ Akakus

Do podnoszenia przedmiotów z miejsc używano m.in. pęset i przeróżnej wielkości szczypczyków. Nigdy zwyczajnie ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 23:13, Vojtas napisał:

> To nie błąd - w końcu akcja dzieje się w 1947 r. Wtedy techniki śledcze były nieco
bardziej...
> prymitywne ;-).

Nie żartuj. :)

Daktyloskopia, czy technika kryminalistyczna związana z wykrywaniem sprawców przestępstw
na podstawie odcisków palców, doczekała się dokładnej monografii już w XIX wieku, a
udoskonalono ją w latach 30. Gdzie? W USA. :) Pierwszym procesem, w którym wykorzystano
dowód w postaci odcisków palców, toczył się również w Stanach w 1903 roku.

Jest to ewidentny błąd i faktycznie bardzo dziwny - bardzo dziwny, bo w tej grze dokładne
przedstawienie niuansów policyjnej roboty jest ekstremalnie ważne. To praktycznie dyskwalifikuje



Ktoś czytał Stulecie Detektywów Thorwalda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować