Zaloguj się, aby obserwować  
Mookry

Broń & Amunicja

62 postów w tym temacie

Ja tam jakimś specjalnym przyjacielem zwierząt to nie jestem, ale nigdy w nie nie strzelam ani tym bardziej w ludzi. ;) Za to bardzo fajnie się strzela z ASG do firanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do tych psów strzelałem, bo moja suczka miała cieczke i codziennie pełno psów "w odwiedziny" przychodziło... ;) Najlepiej to mój tata jak raz zobaczył jakiegoś kundla to złapał za kartofla i w niego zucał. Fajnie to wygladało. Ale to wszystko nic nie dało, bo niedawno temu ta moja suka urodziła trzy małe, które sa zadziwiająco podobne do jednego z tych psów, które przychodziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tekst zadziwiająco na temat. ;) Kartofel w sumie też może słuzyć za broń, np. jako kula do katapulty. A bawiliście się kiedyś właśnie takimi wynalazkami jak domowa katapulta czy proca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 10:59, lurynowicz napisał:

Kurde, tekst zadziwiająco na temat. ;) Kartofel w sumie też może słuzyć za broń, np. jako kula
do katapulty. A bawiliście się kiedyś właśnie takimi wynalazkami jak domowa katapulta czy proca?

Moi koledzy zbudowali iiedyś samplałz bambusa, taśmy klej. i petardy oraz kamyka, nie wiem czy zadziałało.

----
A moze na forum są jacys aktywni strzelcy sportowi bądź po prostu ludzi strzelający dla przyjemności ze współczesnej broni palnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 19:56, Robek 009 napisał:

No bo sorry, ja rozumiem strzelić gdzieś w powietrze żeby odstraszyć psa ale strzelaćDO
NICH
??? To już chyba lekkaprzesada :/

Ja pisałem, Knot pisał, obaj pisaliśmy że KONIEC GADANIA O PSACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi ASG jest bardzo dobrym sposobem na spędzanie wolnego czasu oraz odwzorowywuje prawdziwe pole walki w dużo mniejszą brutalnością , niż wydażenie przedwstawiane przez np. wojnę w Iraku :).Gra ta jest bezpieczna pod pewnymi zasadami które panują na "polu walki " .ZABRONIONE jest strzelać do zwierząt oraz nie zabezpieczonych odpowiednio ludzi. Znam jednego z Dowódców drużyny ASG z mojego miasta. Podaje link do ogólnopolskiego portalu o ASG http://wmasg.one.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, widze że jakoś dyskusja "zgubiła wątek". Więc zarzucam coś nowego:

Glock 17 i 18 vs. Walther P99 Target . Wasze przemyślenia na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 20:06, Marcin-91 napisał:

Wasze przemyślenia na ten temat:)

Dobrym zwyczajem jest zaczynać od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 20:09, Marcin-91 napisał:

Topic nawiązuje do nazwy popularnego magazynu strzeleckigo Guns&Ammo. Założyłem żeby można
było pogadac o współczesnej broni palnej, strzelectwie jako sporcie , Air Softach oraz wiatrówkach.


w polsce wychodzi "Broń i Amunicja" magazyn strzelecki, sa juz trzy numery, czwarty powinien sie niedlugo pojawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z bronią - to se kiedyś takie coś ala armata ala bazooka zrobiłem. Wszystko składało się z kartonowej rury po wykładzinie, petard ( akurat zbliżał się Sylwester więc nie było problemu, oraz taśm i gazet do uszczelnienia. Wszystko działalo nawet nieźle ( zasięg okolo 10 m ale używałem słabych petard ) fajnie się strzelało, jednak po kilkudziesięciu próbach nie było już akie szczelne i coraz gożej to się sprawdzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 20:14, Arkadiusz napisał:

w polsce wychodzi "Broń i Amunicja" magazyn strzelecki, sa juz trzy numery, czwarty powinien
sie niedlugo pojawic

Ja właśnie je też widziałem. Czy czytałeś to pismo? Jeśli tak to co mógłbyś o nim powiedzieć? Bo wygląda interesująco...

Czy w Polsce jest jakiś magazyn poświęcony ASG i paintballowi? Bo prawdę powiedziawszy z takim się nie spotkałem, a tematyka takiego pisma byłaby ciekawa, bo nie poświęcona stricte broni palnej, a tylko sportom strzeleckim.
W sumie dobrym sposobem jest zapisanie się do szkolnych kół strzeleckich (jeśli ktoś ofkoz chodzi do szkoły średniej). Ja niestety w tym roku przegapiłem okazję, bo zamiast na zbiórkę musiałem iść babci pomagać w domu a potem to już figosa. ;)

Każdy kto chce zacząć przygodę z ASG, proponuję lekturę tego regulaminu http://sklep.airsoftguns.pl/terms.php?client=1sd62vrovhepsnr8rvhmm56723.

Ja co prawda nie należę do żadnej drużyny ASG (bo w Suwałkach nie ma, ale zastanawiałem się nad założeniem), ale przeczytać naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować