Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów Warhammer 40,000: Space Marine przed premierą w sklepie gram.pl

27 postów w tym temacie

Poprawcie opis, Legiony Kosmicznych Marines już nie istnieją, obecnie są oni podzieleni na Zakon. Formacja Legionów istniała w czasach Wielkiej Krucjaty i Herezji Horusa jednakże zostało to zmienione po wojnie domowej w Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 22:19, NemoTheEight napisał:

Choć przydałaby się opcja pogrania innymi rasami. Może w dodatku jakimś?


Nie licz na to, przynajmniej na dodatek do Space Marine o obcych. Może THQ zdecyduje się na jakąś taką grę ale to wątpliwe. Jedyna realna szansa to Warhammer 40,000: Dark Millenium Online i prawdopodobnie produkowany Dawn of War 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 20:30, Arcling napisał:

> Ultramarines to sztandarowy zakon Games Workshop, więc nic dziwnego, że taki był
wybór.
> Dobrze, że Krwawym Krukom się poszczęściło i stali się bohaterami serii Dawn of
War.
A nawet tam zdarzył się gościnny występ Ultramarines (WA). Kruki zostały stworzone tuż
przed DoW specjalnie do tej gry. Zresztą, co by nie mówić to zawsze znajdzie się ktoś
kto nie będzie zadowolony z wyboru zakonu, bo to nie ten który on lubił. Niemniej, Ultramarines
to najbardziej typowy zakon i z tego powodu może nudzić.

Swoją drogą rozbawiło mnie trochę imię głównego bohatera - Kapitan Tytus.

Ta. Prawie jak Tytus DeZoo z "Tytusa, Romka i A''Tomka". Mnie trochę nie podobają się trochę barwy Ultramarines. Ale i tak fajnie. Ciągła gra Krukami trochę mi się znudziła. Wzmianki o Ultramarines są też w innych częściach, przy opisach niektórych artefaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 22:29, Nagaroth napisał:

> Choć przydałaby się opcja pogrania innymi rasami. Może w dodatku jakimś?

Nie licz na to, przynajmniej na dodatek do Space Marine o obcych. Może THQ zdecyduje
się na jakąś taką grę ale to wątpliwe. Jedyna realna szansa to Warhammer 40,000: Dark
Millenium Online i prawdopodobnie produkowany Dawn of War 3.

Szkoda. Pograłbym Orkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować