Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might and Magic: Heroes VI - ujawniono ostatnią frakcję

17 postów w tym temacie

Igor Wiśniewski

Dzisiaj ujawniono piąta, ostatnią, grywalną frakcję w Might and Magic: Heroes VI. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowa rasa nie występowała samodzielnie we wcześniejszych odsłonach serii. Powitajmy zamieszkałą przez Nagi Świątynię (Sanctuary w wersji angielskiej).

Przeczytaj cały tekst "Might and Magic: Heroes VI - ujawniono ostatnią frakcję" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 14:39, sirufok napisał:

Czy ja dobrze widzę? Spring 2011? Premiera jeszcze w tym miesiącu?O_O

Spring to marzec-czerwiec, więc mają czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całokształt wygląda całkiem zachęcająco, ale ja się pytam gdzie Elfy, Czarne smoki! Magowie nigdy nie byli szczególnie silną frakcją więc obędzie się bez nich. Jednak czuję się bardzo zawiedziona brakiem Mrocznych Elfów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, nie mają pomysłów, że muszą się wzorować na prawdziwym świecie? Niech już skończą tę serię i oszczędzą fanom zażenowania... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 15:10, Semi007 napisał:

czemu tylko 5 frakcji ??? A nie więcej


Pewnie dojdą jakieś nowe frakcje w płatnych DLC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 15:10, Semi007 napisał:

czemu tylko 5 frakcji ??? A nie więcej

Nie pisze się "czemu" w kontekście twego pytania, używa się słowa "dlaczego". "Czemu" używamy z zdaniach typu: Czemu to by miało służyć?
A co do ilości frakcji to seryjnie, co część to mniej. Już abstrahuje od trójki w której to było na starcie osiem frakcji. Ale i w piątce było 6 a tu już tylko pięć.
A co do nag to zawsze to jakaś odmiana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taka orientalna rasa nie za bardzo pasuje do klimatu "Heroesów" Oczywiście zawsze trafiały się jakieś egzotyczne nawiązania (Akademia z V chociażby), ale nigdy nie było to aż tak mocno wplecione w grę. Patrząc na filmik mam wrażenie, jakbym oglądała japońskie cRPG (nie żebym coś do tego miała). To po prostu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 15:55, Shadover napisał:

Pewnie dojdą jakieś nowe frakcje w płatnych DLC :/


DLC w serii HoMM? Nie sądzę.
Podejrzewam, że rasy dojdą w następnych dodatkach. W dwóch jak mniemam; toż to standard w serii.

Odnośnie samego filmiku, to... zawiodłem się. Myślałem, że jeżeli zrobią nową frakcję, to ulepszą Mokradła - rasa Jaszczuroludzi. Z hydrami, meduzami i innymi gorgonami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 01:49, Grzech napisał:

DLC w serii HoMM? Nie sądzę.


DLC w Civilization? No wai.

Dnia 13.03.2011 o 01:49, Grzech napisał:

Podejrzewam, że rasy dojdą w następnych dodatkach.
W dwóch jak mniemam; toż to standard w serii.


Teraz lepiej wydawać małe pierdółki, żeby więcej się kasy nachapać i mniej się narobić - i tak prawdopodobnie będzie. To jednak nie zmienia faktu, że Ubisoft nadal ma u mnie bana za DRM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować