Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GamerCard - skąd wziąć? Przegląd alternatyw dla MyGamerCard

23 postów w tym temacie

Grzegorz Bonter

Serwis MyGamerCard.net niestety zakończył swą działalność, ale skądś gracze muszą brać generowane automatycznie sygnaturki... Dlatego też przygotowaliśmy dla was przegląd alternatyw dla MyGamerCard.

Przeczytaj cały tekst "GamerCard - skąd wziąć? Przegląd alternatyw dla MyGamerCard" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej do gustu przypadł lusogamer; sporo tematów i kilka różnych rozmiarów sygnaturek. Btw szkoda ze na gramie graficznych sygnaturek nie ma :-) ale z braku laku.. Może MGC jeszcze kiedyś wróci...
Tylko tracking z aktualnością czasem nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 16:38, MacJak napisał:

Jedno pytanie. Co to jest GamerCard? o_O Pierwsze słyszę o czymś takim.


To jest karta gracza na Xbox Live. Pokazuje ona w jakie gry ostatnio się grało, ile zdobyło się osiągnięć w tych grach, do jakiej strefy gracza się należy itd. Na Xbox Live to dosyć ważny element, który zresztą kopiują np. PSN ID na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy strona ma zamiar w niedalekiej przyszłości zastąpić ''zasobnik'' Xbox 360 gamercard z niedziałającego już MyGamerCard na coś innego? Czy przedstawienie przykładów w formie newsa miało przekształcić się w ''ankietę''?

Dobra, kończę już ze swoimi teoriami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 16:55, Xjumpaytech napisał:

> Jedno pytanie. Co to jest GamerCard? o_O Pierwsze słyszę o czymś takim.

To jest karta gracza na Xbox Live. Pokazuje ona w jakie gry ostatnio się grało, ile zdobyło
się osiągnięć w tych grach, do jakiej strefy gracza się należy itd. Na Xbox Live to dosyć
ważny element, który zresztą kopiują np. PSN ID na PS3.


Połowa ostatniego zdania spowodowała mój upadek na plecy(nie wiem jakim cudem, przecież mam normalne krzesło z oparciem!) i głośny śmiech.. hehe*wyciera łezkę z oka*... Nie żartuj sobie tak na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 17:17, AjKnowJu napisał:

Połowa ostatniego zdania spowodowała mój upadek na plecy(nie wiem jakim cudem, przecież
mam normalne krzesło z oparciem!) i głośny śmiech.. hehe*wyciera łezkę z oka*... Nie
żartuj sobie tak na przyszłość.


No wiesz, dla mnie, czy dla Ciebie nie jest to kompletnie ważne, ale są maniacy, którzy nie mogą bez tego żyć i grają po to, żeby mieć tą liczbę większą. Prosty przykład ja mam coś koło 8k GS, a dosyć niedawno mogłem mieć ze wszystkich gier ponad 30k (teraz to może nawet więcej, bo kupiło się ich trochę). Nie zrobiłem ani jednego osiągnięcia, na które musiałbym zrobić coś ponad zwykłą grę. Ale nawet na gram.pl są osoby, które lubią calakować gry. I dla nich ta funkcja jest dosyć ważna, bo motywuje do dalszej gry. Każdy lubi co innego. Chyba, że chodzi Ci o kopię, ale to jest dla mnie dziwne, bo Sony skopiowało pomysł co prawda nie jest to tak rozwinięte, ale platynki i Trophies są zrobione na kształt GS i Achievementsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim - strzał w dziesiątkę! Od upadku MGC szukałem jakiejś alternatywy, ale słabo mi to idzie. Zawsze coś mi nie pasuje. Nie spodziewałem się takiego trafnego newsa na gram.pl :) Bardzo przydatna sprawa. ZaamIT wydaje się odpowiadać mi najbardziej, ale to tylko dlatego, że nie mogę dostać się na GamerCardCreator. W jaki sposób ominąć okienko logowania na amerykańskie konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 19:28, Sandro napisał:

Przede wszystkim - strzał w dziesiątkę! Od upadku MGC szukałem jakiejś alternatywy, ale
słabo mi to idzie. Zawsze coś mi nie pasuje. Nie spodziewałem się takiego trafnego newsa
na gram.pl :) Bardzo przydatna sprawa. ZaamIT wydaje się odpowiadać mi najbardziej, ale
to tylko dlatego, że nie mogę dostać się na GamerCardCreator. W jaki sposób ominąć okienko
logowania na amerykańskie konto?

Niestety nie da się. Ja zarejestrowałem się w 3 sekundy - nawet nie trzeba potwierdzać konta. No i cieszę się, że art podpasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 19:33, Zaitsev napisał:

Niestety nie da się. Ja zarejestrowałem się w 3 sekundy - nawet nie trzeba potwierdzać
konta.

Rejestracja to nie problem. Problemem jest to, że poza oknem logowania nie ma tam nic innego. Po prostu logo strony i okienka LOGIN oraz PASSWORD. Żadnego "register" ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 19:39, Sandro napisał:

> Niestety nie da się. Ja zarejestrowałem się w 3 sekundy - nawet nie trzeba potwierdzać

> konta.
Rejestracja to nie problem. Problemem jest to, że poza oknem logowania nie ma tam nic
innego. Po prostu logo strony i okienka LOGIN oraz PASSWORD. Żadnego "register" ani nic...

Prawy górny róg - http://xboxamerica.com/ Tam trzeba założyć konto, którym logujesz się do kreatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że są alternatywy. Sam bardzo lubię osiągnięcia, motywują mnie do grania :). Dla mnie i tak najlepszą funkcją MyGamerCard.net był tracking achievementów i gier, dlatego teraz się przerzuciłem na TrueAchievements.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 22:55, Konrad512 napisał:

> Zróbcie taki artykuł dla PC
Na PC nie ma achievementów...


Jak to nie ma ? ; O Pierwsze słyszę, a GTA4 np. ? Inne tytuły wydane przez Games for Windows również mają system arcziwmentów.

Co do tematu, szkoda że MyGamerCard zaprzestał usług, no cóż .. swoją alternatywę znalazłem i jak na razie jestem z niej w pełni zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować