Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 będzie zabezpieczony przed oszukującymi graczami

10 postów w tym temacie

To powinno być absolutnym standardem, coś zwyczajnego dla graczy. Tutaj dostąpili nagłej, przedpremierowej łaski producentów, że ci (chcąc podnieść słupki sprzedaży czymś jakże "nowym") wprowadzają taką opcję. Wg mnie istna kpina. Nie, żeby ktoś widział w tym moje narzekanie, ale to zupełnie tak, jakby kupować samochód (w obecnej chwili) a producent by się chwalił pospolitym alarmem antykradzieżowym. W przypadku samochodów jest to standard, w wielu grach jest to standard od dawna, stąd moje oburzenie w sprawie takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt wszyscy powinniśmy być oburzeni, że studio wspomina o ochronie przeciwko hackom. Twórcy CoD''a i BFa to zlewają i po za klanowymi serwerami wszyscy latają z aim botami i map/teleport hackami. A fe Crytek po co wy w ogóle myślicie o czymś takim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tego powodu w sieci gram na PS3 - na kompie śmigam only CS Source.Ekipa z Sony ładnie zbanowała konsole które posiadały JailBreaka i juz po konsoli-tak samo powinno byc w przypadku PC-nie ma anonimowości w sieci a częste aktualizacje i regularne banowanie upartych debili co bez czita na odpalają gry spowodowałaby ze wiara przestałaby kantować-po zbanowaniu blokada na amen samej gry i do tego podanie IP lub MAC karty do ogólnego sieciowego np serwera zeby udupic takiego w pozostałych grach.Tylko bolesne kary są skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy używają tzw. "czitów". Nie dość, że tylko uprzykrzają innym rozgrywkę to jeszcze często twórcy gier nic z tym nie robią. Oby taka sytuacja nie zdarzyła się w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować