Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Homefront - zgarnij gry i 23-calowy monitor LG!

647 postów w tym temacie

PRACA KONKURSOWA

Kiedy Ameryka została odkryta, bogatą widziana była, do dzisiejszego dnia nic się nie zmieniło. Nie oddajcie jej. Walczcie za naród, jak za swe dziecko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRACA KONKURSOWA

Przybyli z daleka i nas pokonali
Butnie zostali, niosąc nam kajdany
Ale to my, Amerykanie, mamy ducha ze stali.
Nieczujny wróg zostanie przez nas piekłu wydany!

TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRACA KONKURSOWA

Towarzysze, jesteśmy ostatnimi ludźmi w Ameryce, którzy stawiają opór okupantowi. Jeśli polegniemy my, polegnie cały nasz naród. Bierzcie granatniki. Za ojczyznę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję osobie, która będzie musiała sprawdzać te prace. Ja przeczytałem kilka i dostałem mdłości...

PRACA KONKURSOWA

[patos mode on]
Przez lata to my przychodziliśmy do wojny, wysyłając naszych dzielnych chłopców w odległe zakątki tego świata, aby obalali dyktatorów, reżimy... i inne takie złe rzeczy. Teraz, kiedy to wróg wkroczył do naszej ojczyzny, podeptał nasze równo przycięte trawniki, spalił nasze piękne, pomalowane na biało domy (które w dodatku nie były ubezpieczone!), nie ugniemy się! Pokażmy im na co nas stać! Skopmy im tyłki, w imię wolności, demokracji, i barów szybkiej obsługi! Hamburgery dla Amerykanów!!!
[patos mode off]

20110311172259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRACA KONKURSOWA
"Wiem, że jesteście już wycieńczeni, a z twarzy spływa wam ostatnia kropla potu. Że jesteście głodni i o tym, że straciliście wiarę w nasze zwycięstwo. Ale wiem też, że gdzieś tam jest wciąż nasz dom i nasze rodziny, które na nas czekają. Wierzą w nasz powrót i w to, że nie wrócimy z niczym. Wolę już wyjść na ulicę i powystrzelać tylu wrogów na ilu jeszcze starcza mi sił i amunicji, niż żeby mnie byle zółtek sponiewierał wśród rodaków !!! Więc jeżeli jest w Was jeszcze choć odrobina sił i wiary to przynajmniej nie pozwólmy jej sobie odebrać. Chodźcie więc ze mną i pokażmy gdzie tak naprawdę jest ich miejsce !!! By każdy zółtek wiedział z kim zadarł i o tym, że Ameryka to wciąż niepodległy kraj !!! DO BOJU BRACIA !!!"

Trochę długo, ale na pewno wszyscy po mojej przemowie krzyknęli: TAAAK !!! i poszli za mną w bój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować