Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare zaskoczone niskimi ocenami Dragon Age II

188 postów w tym temacie

hmm czyżby Panowie z BioWare popadli az w tak wielkie samouwielbienie ?
"są zaskoczeni" - też mi coś, wystarczyło że zwróciliby uwagę na małą burzę i niesamowicie skrajny podział opinii jakie zalały fora internetowe po opublikowaniu dema gry...

IMHO ocena oscylująca w granicach 83-84 to i tak za duzo dla tej produkcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 12:47, Cthulhu_X napisał:

Ale i tak oceny pokroju 6/10 to przegięcie. Myślę, że minimum 8 powinno być :)


Dlaczego? Przegięciem to można nazwać oceny graczy na poziomie 1/10, 6/10 to normalna ocena, gra miała pełne prawo wiele osób rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

What a crap :/
Dlaczego dążą do 90% a nie do 100% na matacritic? Czyżby wiedzieli że lepiej nie dadzą rady?
Po drugie chyba wiem co zrobili nie tak. Nie grałem w DA2 ale jestem przekonany, że fabuła jest taka sama jak w każdej innej grze BW, tylko zmienione imiona i grafika. I na pozór inny świat. Cała reszta to kupa sprawdzonych schematów, które niestety nieco bardziej wyrafinowanym gustom znudziły się jakieś 5 lat temu. Ileż można łupać w to samo. Oprócz tego zapewne kilka błędów w mechanice i pach-mamy 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 12:44, Damianuss1 napisał:

No jak to? To to nie jest najlepsze RPG dekady? Nie może być.


Święte słowa :) Bioware myśli że jak zrobił shita to musi to być gra roku ? :) Funny buhah :) Dobrze im tak, może następnym razem pomyślą zanim coś zrobią i wrzucą do tłoczni :) Dla mnie gra 6/10 to ocena która doskonale oddaje jaka jest gra. Gra jest gorsza od pierwczej częsci i ma z nią niewiele wspólnego, no chyba że z nazwy :) Mam nadzieje że stanowczo gracze powiedzą nie! głopocie i dojenie graczy za nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 12:44, Damianuss1 napisał:

No jak to? To to nie jest najlepsze RPG dekady? Nie może być.


NIE TO NAJLEPSZE RPG EVER W HISTORII ŚWIATA I NIE MA BATA!!!

A tak na poważnie nie jestem wielbicielem ich wszystkich gier, (SW KOTOR 1 to dla mnie świętość) nie ma się czemu dziwić seria DA ma dać firmie płynność finansową całą swoją uwagę, wszelkie dostępne środki i zasoby ludzkie angażują w prace nad MMO SW TOR, więc niskie oceny no cóż nie powinny dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6/10 to jest przegięta ocena...Aż tak zła ta gra nie jest ,ale jak ktoś sobie obiecywał złote góry, a dostał zwykłe, to się potem mści w ocenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 13:03, KannX napisał:

JUż za samą grafikę należy się przynajmniej -3 do oceny :D


Dlaczego? Gry to nie benchmarki tylko gry i oprawa graficzna nie jest (a przynajmniej nie powinna być) tak istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 13:08, palpatine napisał:

6/10 to jest przegięta ocena...Aż tak zła ta gra nie jest ,ale jak ktoś sobie obiecywał
złote góry, a dostał zwykłe, to się potem mści w ocenach.


Ale 6/10 to nie jest zla ocena. Powiedzialbym, ze dobra. Zla to by bylo 3/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich recenzjach powtarza się zarzut bardzo widocznego i lekko wkurzającego faktu, że niemal wszystkie podziemia i lokacje w okół Kirkwall wyglądają niemal identycznie, wiele z nich nawet tak samo... Dziwne, że BioWare nie przyłożyło się do tego aspektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"....jestem nieco zaskoczony ocenami 6/10 i ich liczbą....."

U MAD ? wszystkie takie być powinny, średnia metacritic....zdaje sobie sprawe że tylko chwilowo niska ( wypuszczą zalew "recenzji" i "recenzyjek" które tą średnią podniosą.

A za to że wmawiają nam że wersja PC jest ważna i bardzo dopracowana wszystkie oceny wersji PC powinny oscylowac conajwyzej w granicach 4/10. W całym swoim życiu nie widziałem paskudniej wygladajacego displacementu z teselacją, pomijając już kompletnie to że trzeba mieć sprzęt obsługujący dx11 żeby cieszyć się wątpliwej jakości teksturami w "wysokiej rozdzielczosci"

Cieszcie się ze ta średnia na MC jest taka a nie znacznie nizsza jak stać się powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma swoje momenty i np. mojemu koledze bardzo się podoba. Jednak mimo wszystko gra trochę za bardzo wygląda jak skok na kasę fanów pierwszej części :( Niestety druga część nie wzbudza we mnie takich emocji jak poprzedniczka ... z materiałów które widziałem z gry 7-8 / 10 to całkiem przyzwoita ocena.

Fajnie jak by za słabymi ocenami poszła też słaba sprzedaż żeby do nich dotarło że chcemy trochę innych RPGów... niestety jak się sprzeda to kolejna część chyba pójdzie za ciosem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować