Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare zaskoczone niskimi ocenami Dragon Age II

188 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2011 o 14:44, Kr1z napisał:

Panie Laidlaw, pan jest totalnym kretynem czy udaje głupiego bo zobaczył, /.../


A Pan nie potrafi się powstrzymać od obrażania innych osób? Masz prawo skrytykować inną osobę ale nie masz prawa obrażać tej osoby, przynajmniej na tym forum jest to zabronione, zatem Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zauważyć że jeszcze przed wczoraj średnia użytkowiników wynosiła niecałe 3.8 a po dwóch dniach dobiła do 8.6

no i te loginy użytkowników wystawiajacych pozytywną opinię...
Imie plus duża litera ,lol nawet ja się bardzej staram pisząc skrypty do spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tenebrael:

Oczywiscie moja ocena była bardzo subiektywna i nie wymagam, by każdy się z nią zgadzał. Ale to co ty napisałeś tez jest bardzo subiektywne, ponieważ takie elementy jak walka są kwestią gustu. Mi osobiście walka i dialogi ( pod względem treści, nie wyboru kwestii ) bardzo się podobają. Dla mnie ta gra ma tylko jeden poważny minus i dwa pomniejsze. Tym większym są oczywiście powtarzające się lokacje, a te dwa pozostałe to brak kamery "z góry" i jeszcze to, ze jest zbyt krótka. Stad moja wysoka ocena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełno łuków w łupach itd.("przetoczyło" mi się ich, w ekwipunku, co najmniej kilkadziesiąt i wszystkie musiałem sprzedać) i nikt z pośród 7 osobowej drużyny nie może ich użyć, jakby do strzelania z łuku potrzeba było jakiś tajemnych, niesamowitych umiejętności. No ca za niedoroby z tych Bioware-lamusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 17:12, wojt200 napisał:

Tenebrael:

Oczywiscie moja ocena była bardzo subiektywna i nie wymagam, by każdy się z nią zgadzał.
Ale to co ty napisałeś tez jest bardzo subiektywne, ponieważ takie elementy jak walka
są kwestią gustu. Mi osobiście walka i dialogi ( pod względem treści, nie wyboru kwestii
) bardzo się podobają. Dla mnie ta gra ma tylko jeden poważny minus i dwa pomniejsze.
Tym większym są oczywiście powtarzające się lokacje, a te dwa pozostałe to brak kamery
"z góry" i jeszcze to, ze jest zbyt krótka. Stad moja wysoka ocena!

Zgadzam się, że graficy dali D***, za dużo tych samych lokacji (kilka, a nawet kilkanaście razy bywa, że jesteśmy w identycznej jaskini, czy też innym miejscu). Kamera nie pozwala w pewnych lokacjach na rzucanie czarów lub umiejętności obszarowych, pomimo większego zasięgu trzeba podejść, aby je rzucić, wykonać. Obciach i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem zaskoczony.. w dragon age 1 grało mi się dużo przyjemniej, generalnie miałem spre-orderowane to bioware signature edition czy jakoś tak, ale po zagraniu w demo natychmiast anulowałem zamówienie... jestem zdegustowany.. nie jest to ZŁA gra, ale też nie jest tym na co czekałem i dlatego wstrzymam się z zakupem aż DA2 nie przejdzie do platynowej kolekcji za ok 30-50pln :P wtedy może kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 10:59, Rems napisał:

ja nie jestem zaskoczony.. w dragon age 1 grało mi się dużo przyjemniej, generalnie miałem
spre-orderowane to bioware signature edition czy jakoś tak, ale po zagraniu w demo natychmiast
anulowałem zamówienie... jestem zdegustowany.. nie jest to ZŁA gra, ale też nie jest
tym na co czekałem i dlatego wstrzymam się z zakupem aż DA2 nie przejdzie do platynowej
kolekcji za ok 30-50pln :P wtedy może kupie :)

Na allegro sprzedają kody, do pobrania gry przez internet, za 76,00 zł.
Mi działa, ale nie ma żadnych dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować