Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Inon Zur mówi - EA chciało Dragon Age II jak najszybciej

38 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2011 o 15:27, Feflar napisał:

Zur trochę namieszał i choć do Soula albo Hoeniga czasem mu brakuje to cenię go za to,
że mówi o takich rzeczach wprost.


Ale Klingon Academy to niszczy obiekty. Poza tym Zur to znane nazwisko, on sobie może na to pozwolić i nikt go chyba nie zbije ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 16:15, damianvs napisał:

Oficjalny soundtrack z dwójki dorzucony do Signature Edition ma 29 utworów, a nie 12.


To pokaż mi resztę utworów bo jak wpisuję w google Dragon Age 2 OST to mi tylko znajduje OST z 12 trackami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak oto kończy się współpraca z EA...bo chcą najszybciej. Mam nadzieje, że studia które kiedyś EA będzie chciało wchłonąć zapamiętają tą historię. Wchłonięcie przez EA = podpisanie wyroku na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 17:20, Sanders-sama napisał:

To pokaż mi resztę utworów bo jak wpisuję w google Dragon Age 2 OST to mi tylko znajduje
OST z 12 trackami...


Nie moja wina, że słabo szukasz.
http://vgmdb.net/album/24532
Każdy, kto zamówił Signature Edition, ma możliwość ściągnięcia tego soundtracka, a wszystkie utwory i tak są już od paru dni na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 17:51, damianvs napisał:

> To pokaż mi resztę utworów bo jak wpisuję w google Dragon Age 2 OST to mi tylko
znajduje
> OST z 12 trackami...

Nie moja wina, że słabo szukasz.
http://vgmdb.net/album/24532
Każdy, kto zamówił Signature Edition, ma możliwość ściągnięcia tego soundtracka, a wszystkie
utwory i tak są już od paru dni na youtube.


Zwracam honor panie kolego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam odbije w inna stronę. Przesluchalem soundtracka na YT i powiem troche inaczej. Dla mnie to kawal b. dobrej rzemieslniczej roboty. Powiedzialbym, ze podoba mi sie bardziej jak BG czy pierwszy icewind dale (drugi jest Inona wiec nie licze). Nawet te 2 pierwsze udostepnione kawalki przez premiera DA, uznaje za swietne. Ale nie ma jak to gusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem przeczucie że zaraz po premierze zacznie się wielkie obwinianie i zdziwienie.Jak pokażą się wyniki ze sprzedaży to pewnie oberwie się zarówno normalnym graczom jak i złodziejom.Pokręcony świat.Co najdziwniejsze w tej godzinie hateowania gry BioWare mam największą ochotę żeby w nią zagrać,mimo tego że z zasady wszystkie ich produkcje omijam szerokim łukiem.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 19:26, SarenkaB napisał:

Co najdziwniejsze w tej godzinie hateowania gry BioWare mam największą ochotę żeby
w nią zagrać,mimo tego że z zasady wszystkie ich produkcje omijam szerokim łukiem.:O


Nie wazne co sie mowi, wazne aby sie mowilo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 16:22, Lordpilot napisał:

Czekam, ale trochę sie boje o jakość - polityka EA odnośnie swoich marek mi sie po prostu
nie podoba (tyczy się to praktycznie każdej gry - łącznie z Battlefield 3, gdzie juz
przed premierą zapowiada się mnóstwo DLC). Ja po prostu nie wiem jak tak można - gdzie
menadżerowie z tej firmy mają rozum ? BioWare to kura znosząca złote jajka, a ci idioci
chcą ją zarżnąć rozmieniając wszystko co sie da na drobne :/


Zupełnie się zgadzam. Dla mnie DLC to jakas paranoja. Wydają grę a potem każą sobie płacić kupę kasy za jakąś przygodę, który można przejść w godzinę. Gdzie te czasy, że wydawało się zwyczajny dodatek. A teraz kup pan mieczyk, kup pan ciuszek, kup pan cegłe... Co do polityki EA i Dragon Age to nie moge po prostu przeboleć, że do podstawki wypuścili 3 DLC, które cholera powinny być normalnie w grze, a zablokowanie Ostagaru to było skur...Inne Dlc mnie nie obchodziły, bo nie były związane z główną fabułą. Pazerność niektórych nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jestem zdania, że wolałbym poczekać dłużej, ale żeby gra była dobra, ciekawa i dopracowana, a nie na "odwal się", za przeproszeniem. I pewnie myśleli, że to będzie hicior, a podobno gra średnia i zarobią mniej niż się wydaję. I te ceny EA 130 zł za grę.. lekka przesada, już wolałbym dołożyć 40 zł i kupić jakąś kolekcjonerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zrezygnowałem z preordera, grę kupię jak stanieje. Jest wiele innych gier, które mam jeszcze do ukończenia, więc DA II sobie poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 20:56, Isildur napisał:

Dlatego zrezygnowałem z preordera, grę kupię jak stanieje. Jest wiele innych gier, które
mam jeszcze do ukończenia, więc DA II sobie poczeka.


Ja miałem zamawiać, ale odpuszczam sobie. I tak bardziej jestem rozczarowany Arcanią niż Dragon Age''m II :D
Pewnie Wiedźmin 2 przebiję każdego RPG tego roku :D. Jednak w DA chyba były największe i najładniej wyglądające tytułowe smoki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 21:03, DambialkoX napisał:

Pewnie Wiedźmin 2 przebiję każdego RPG tego roku :D. Jednak w DA chyba były największe
i najładniej wyglądające tytułowe smoki :D.


Uważaj co piszesz bo zaraz ktoś ci karteczkę przyczepi żeś "polaczek", fanboj itp...
Osobiście myślę że W2 będzie rządził ale do nadejścia Dovakiina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 23:32, Sanders-sama napisał:

> Pewnie Wiedźmin 2 przebiję każdego RPG tego roku :D. Jednak w DA chyba były największe

> i najładniej wyglądające tytułowe smoki :D.

Uważaj co piszesz bo zaraz ktoś ci karteczkę przyczepi żeś "polaczek", fanboj itp...
Osobiście myślę że W2 będzie rządził ale do nadejścia Dovakiina...


Nie wstydzę się tego, że jestem Polakiem :D. To moje zdanie i będę się tego trzymał. A inni mogą se myśleć co chcą ;P. Sami zawsze będziemy mieli możliwość porównać te 2 RPG. Nie sądzę, że Dragon Age II, mógłby być lepszy od nadchodzącego Wiedźmina, ale spójrzmy prawdzie w oczy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 11:26, DambialkoX napisał:

Nie wstydzę się tego, że jestem Polakiem :D. To moje zdanie i będę się tego trzymał.
A inni mogą se myśleć co chcą ;P. Sami zawsze będziemy mieli możliwość porównać te 2
RPG. Nie sądzę, że Dragon Age II, mógłby być lepszy od nadchodzącego Wiedźmina, ale spójrzmy
prawdzie w oczy :]


Tak i ja też kibicuję Geraltowi bo na pewno okaże się lepszy od tego crapa od stajni miszczów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować