Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bądź szybki w Crysis 2 - nowy trailer

17 postów w tym temacie

Wygląda na prawdę zaje*iście! Jednak i tak nie kupie. Ostatnio nie wydaje pieniędzy na gry, jedyne co zapewne kupię w tym roku (o ile sprawie sobie W7) będzie Battlefield 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 16:03, Arcadae napisał:

Wie ktos na ile godzin będzie try jednoosobowy w tej grze?

Były newsy o 10 godzinach, ale oglądałem oficjalny wywiad z pracownikami z Cryteku (który ukazał się już po tych newsach) i mówili o 12 godzinach, nawet jeśli gra się tak by grę jak najszybciej przejść (czyli prze się na maksa do przodu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 szykuje się coraz bardziej epickoXD!!!!!!!Mam nadzieję że doczekamy się arcydzieła i legendy fps-ów.Ale pożyjemy,poczekamy,zobaczymy.Trzeba na czas wyhamować bo się masakrycznie wyrżnie(w sensie dosłownym i przenośnymHA!HA!=)).Tet tytuł zadbam na PC,co prawda nie brakuje mi żadnej pltformy(oprócz nowego Nintendo DS ale to przy okazji;))ale na komputery zapowiada się lepiej a dostałem niedawno nowego kompa więc mam nadzieje że C2 będzię grą która pokaże naprawde imponujące możliwości.Grzeje rączki do C2!!!!!XD(i nie tylko ale między innym;)i)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W demie nie było takiej szybkości, ale myślę że to z powodów czysto grywalnych, bo kogo byś zabił gdy on by prawie latał? A singiel będzie epicki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować