Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Życzenia urodzinowe dla CD-Action od gram.pl - STO LAT!

92 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2011 o 15:32, Blasting_Power napisał:

Poziom inteligencji i humoru wciśnięty w recenzje i artykuły najwyższy spośród czasopism,
które czytałem


Nie wiem, jakie czasopisma czytałeś, ale ja wychowałem się na "Top Secret", "Secret Service" i "Gamblerze" i z całą stanowczością stwierdzam, że CD-A sporo do nich brakuje - i nie mówię tu o stronie wizualnej/DTP, bo ta rzeczywiście, jest wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzyłbym redakcji wszystkiego najlepszego, ale nie zrobię tego. Pisałem już o tym dawno temu - zmiana targetu jest równoznaczna ze stratą starych klientów. Jak dla mnie CDA się sprzedało, ale co się dziwić. Money is the god of the world...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 15:59, Vojtas napisał:

Nie wiem, jakie czasopisma czytałeś, ale ja wychowałem się na "Top Secret", "Secret Service"
i "Gamblerze" i z całą stanowczością stwierdzam, że CD-A sporo do nich brakuje - i nie
mówię tu o stronie wizualnej/DTP, bo ta rzeczywiście, jest wysokiej jakości.


Żadnego z tych nie czytałem, z growych to PSM, Play, KŚG, Neo a tak to jeszcze kilka politycznych ;) Jak widać wielkim czytelnikiem czasopism nie jestem, co nie zmienia prawdziwości mojego stwierdzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego bo dzięki wam zainteresowałem się bardzie na poważnie grami i tą całą otoczką gier(nie wiem jak to nazwać, bo pewnie wielu nie nie zrozumie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 16:15, Blasting_Power napisał:

Jak widać wielkim czytelnikiem czasopism nie jestem, co nie zmienia prawdziwości
mojego stwierdzenia :P


Dla Ciebie może i jest prawdziwe, dla mnie nie jest w ogóle. Szkoda trochę, że młode pokolenie kompletnie nie zna klasyki, którą wymieniłem - dla mnie jest ona kultowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2011 o 15:59, Vojtas napisał:

Nie wiem, jakie czasopisma czytałeś, ale ja wychowałem się na "Top Secret", "Secret Service"
i "Gamblerze" i z całą stanowczością stwierdzam, że CD-A sporo do nich brakuje - i nie
mówię tu o stronie wizualnej/DTP, bo ta rzeczywiście, jest wysokiej jakości.



Vojtas ma racje, były lepsze czasopisma w szczególności Gambler imo padł chyba najszybciej, a może Świat Gier Komputerowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj mam pierwsze numery CDA, zresztą dalej trzymam całą makulaturę w postaci Gamblera, Secret Service, Resetu, ŚGK chociaż już dawno przesiadłem się na literaturę o grach w postaci cyfrowej :)

W każdym razie - powodzenia życzę i przetrwania kolejnych 15 lat na tych niepewnych wodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego!!! :D

a tak na marginesie

"W końcu trudno znaleźć w naszej redakcji kogoś, kto wręcz nie wychował się na lekturze CD-Action lub dzięki tej GAZECIE (/jk) nie połknął bakcyla gier wideo." CDA to nie gazeta !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 16:28, Tomek888 napisał:

"W końcu trudno znaleźć w naszej redakcji kogoś, kto wręcz nie wychował się na lekturze
CD-Action lub dzięki tej GAZECIE (/jk) nie połknął bakcyla gier wideo."

Dnia 11.03.2011 o 16:28, Tomek888 napisał:

CDA to nie gazeta !!!!


Hehe, true! A tak w ogóle, czy Wasz grafik jest tak zajęty, że akurat Zajcew musiał robić laurkę?

@ ChrisCRS

Gambler padł w 1999 roku, a najszybciej "Top Secret" (ten oryginalny) - mieli pecha, bo trzymali kasę w banku, który poszedł z torbami - bodajże Agrobank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla ekipy CDA :)

Ale....


"wychował się na lekturze CD-Action lub dzięki tej gazecie"

CDA to nie gazeta, jasny gwint!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 16:28, Tomek888 napisał:

"W końcu trudno znaleźć w naszej redakcji kogoś, kto wręcz nie wychował się na lekturze
CD-Action lub dzięki tej GAZECIE (/jk) nie połknął bakcyla gier wideo." CDA to nie gazeta
!!!!


jak nie? potocznie- jak najbardziej :)
"gazeta to czasopismo drukowane na papierze gazetowym, nawet jeśli jest wydawane rzadziej niż raz w tygodniu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 16:35, Laid_back napisał:

jak nie? potocznie- jak najbardziej :)


Potocznie to ja mogę powiedzieć, że jakaś gra jest wielką śmierdzącą kupą (albo nawet dosadniej), a oficjalnie napiszę tylko, że mi się nie podoba. :))

Dnia 11.03.2011 o 16:35, Laid_back napisał:

"gazeta to czasopismo drukowane na papierze gazetowym, nawet jeśli jest wydawane rzadziej
niż raz w tygodniu."


Gazeta to np. Wyborcza, Rzepa albo Dziennik. Poza tym CD-A, o ile dobrze pamiętam, jest drukowany na papierze kredowym. Wystarczyło napisać "poprawimy". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dałeś rady z argumentacją, bo jak wydadzą Rzepę na papierze kredowym, to dalej będzie gazetą :> no ale wszystko jedno, nie o tym przecież wątek :)

chciałbym btw powrót Virusa, bo bardzo mi się podobała formuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować