Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Życzenia urodzinowe dla CD-Action od gram.pl - STO LAT!

92 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2011 o 16:49, Laid_back napisał:

Nie dałeś rady z argumentacją, bo jak wydadzą Rzepę na papierze kredowym, to dalej będzie
gazetą :>


Może dlatego, że Rzepa jest gazetą, a jakość papieru nie ma nic do rzeczy, co zasugerowałeś. Wyznacznikiem jest przede wszystkim krótki cykl wydawniczy i wszystko co się z tym wiąże - gazeta to po prostu dziennik. Format i jakość papieru to rzecz wtórna, choć gazety są wydawane w dużym formacie i na papierze... gazetowym. :P

Dnia 11.03.2011 o 16:49, Laid_back napisał:

chciałbym btw powrót Virusa, bo bardzo mi się podobała formuła


"Virus" był dla mnie pomyłką, choćby dlatego, że silił się na dowcipność, a wychodziło mu to kiepsko. Coś jak Strasburger w Familiadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra to juz 15 lat? Pamietam jak ojciec kupil 1 numer, nawet go mam. A teraz..sam go kupuje hehe, ale nie wiedzialem ze to juz 15-stka walnela. Najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj, czytam was od 10 lat... czyli można powiedzieć że na was się wychowałem. Teraz pomimo tego że pismo kupuję nieregularnie to i tak was lubię.

Obyście jak najdłużej się na rynku trzymali! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nakład ok. 80 000 w miesiącu "świątecznym". Pomyśleć że jeszcze 10 lat temu uznano by to w CD-A za klęskę numeru.

Nakład powyżej 150 000 był normą kiedyś (ba chwalili się magiczną liczbą 200 000), jak ten czas leci i rozwija się internet w Polsce widać po ok. 50% spadku nakładu CD-A ;).

A tak poza tym - mam wszystkie numery od 96r. do 2007. Miło będzie zobaczyć po tak długiej przerwie co tam u nich :).

Nie będę pisał banałów w stylu wszystkiego najlepszego. Wszystko co najlepsze było (jest?) w CD-A dopilnowane przez makabryczną postać z lufą kaliber 88mm zamiast.. tego no... nosa! :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 14:56, Madoc napisał:

Kolega od CoDa i C4 chyba ma katar.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!


Dziękuje za troskę - już mi lepiej:)

Bardzo fajnie te filmiki wyszły - oby następnych takich 15-lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego droga redakcjo :D. Czytam już od jakieś 5-6 lat i mam zamiar kolejne tyle i jeszcze dużo więcej ;D. Nawet do mojej śmierci hehehe :D. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować