Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Życzenia urodzinowe dla CD-Action od gram.pl - STO LAT!

92 postów w tym temacie

Tak, tak. Najlepszego w kolejne urodziny.
I chciałem powiedzieć, że doceniam to, że ludzi się pokazali i porobili te filmiki, ale nie zmienia to faktu, że
it''s so nerd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na razie wstrzymam sie z zyczeniami, bo jak ja mam urodziny 24 lipca to nikt nigdy dwa tygodnie wczesniej prezentow i zyczen nie wysyla. Pierwszy numer CDA pojawil sie w kioskach 01 kwietnia 1996 roku, wiec zyczenia urodzinowe bede skladal 01 kwietnia 2011 roku (a numer urodzinowy kupie w najblizszy wtorek :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 00:12, Oleksander napisał:

I chciałem powiedzieć, że doceniam to, że ludzi się pokazali i porobili te filmiki, ale
nie zmienia to faktu, że
it''s so nerd


Coz mnie kompletnie rozwalil ten filmik, na ktorym terrorysta czyta oswiadczenie czyli zyczenia dla CDA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam to pisemko od 11tego numeru :P (wcześniej nie miałem komputera :< )
Mam każdy numer od damtego czasu (niektóre pewnie już pogniły w piwnicy czy gdzieś :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wszystkiego Najlepszego CD-ACTION!

2. Vojtas - przestan pieprzyc czlowieku. Zachowujesz sie, jakbys jako jedyny mial stycznosc z Top Secretem, Secret Servicem i Gamblerem. Nie wiem ile TY miales lat, kiedy te pisma były na rynku, ale nie byles jedyny.

3. Dzisiejsza mlodziez rowniez ma niesamowite magazyny do dyspozycji - twoim zdaniem nie dorownujace ''naszym'' z lat 90-tych. Ale prawda jest taka, ze oni wlasnie je beda pamietali jako ''Cvltove''.

Pozdrawiam
SAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od wielu lat nie czytam CDA, ale wydaje mi się, że w pewnym okresie ich miesięczny nakład był bliski 200 tys. egzemplarzy. Także ich obecne wyniki prezentują się raczej średnio... Ale czemu się dziwić, teraz wszystko jest dostępne w Internecie, wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev, przez lata Smuggler próbował nauczyć ludzi za pośrednictwem Action Redaction, że CDA to ''czasopismo,'' a nie ''gazeta'' :D Ale sam dawno nie czytałem, nie wiem za bardzo, co się dzieje teraz w CDA...

Niemniej sto lat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Za to wprowadzenie do świata elektronicznej rozrywki serdecznie dziękujemy"

Ktoś musi być bardzo młody, żeby cda go wprowadziło do świata rozrywki elektronicznej, czyżby w redakcji gram.pl byli sami nastolatkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 00:57, 1980SAT napisał:

2. Vojtas - przestan pieprzyc czlowieku. Zachowujesz sie, jakbys jako jedyny mial stycznosc
z Top Secretem, Secret Servicem i Gamblerem. Nie wiem ile TY miales lat, kiedy te pisma
były na rynku, ale nie byles jedyny.


Wiem, że nie byłem jedyny - i całe szczęście. Miałem wystarczająco dużo lat, by samodzielnie kupować je w kiosku. Nic więcej nie musisz wiedzieć, kulturalny człowieku.

Dnia 12.03.2011 o 00:57, 1980SAT napisał:

3. Dzisiejsza mlodziez rowniez ma niesamowite magazyny do dyspozycji


Na przykład? Oprócz CD-Action (które dla mnie niesamowite nie jest) co jeszcze? Tylko nie mów, że "KŚ Gry".

Dnia 12.03.2011 o 00:57, 1980SAT napisał:

- twoim zdaniem nie dorownujace ''naszym'' z lat 90-tych. Ale prawda jest taka, ze
oni wlasnie je beda pamietali jako ''Cvltove''.


No i ok, ja nikomu tego nie zabraniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, 15 lat CDA, ale już ponad 11 mojego życia. Nie pamiętam żebym jakiekolwiek inne czasopismo kupował w miarę regularnie przez tak długi okres.

100 lat. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał, że Gambler to klasyka. Ok zgodzę się, ale CDA młodsze tylko o 3 lata też jest klasyką. Bo czymże są 3 marne lata na przestrzeni 15? Warto zwrócić uwagę, że gdyby Gambler przetrwał wchodziłby dzisiaj w dorosłe życie :].

100 LAT CDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować