Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Życzenia urodzinowe dla CD-Action od gram.pl - STO LAT!

92 postów w tym temacie

Ale ten czas leci, kupuje CDA od 9 lat z przerwami i miło wspominam chwile spędzone z tym czasopismem. Jak najbardziej przyłączam się do życzeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redaktorzy mają tam chyba więcej niż 100 lat... No i 10/10 ocena dla Obliviona-oddajcie mi te ~130zł,które przez Was wyrzuciłem w błoto!

A tak poważnie-to kawał historii-łza się w oku kręci...Trzymcie sie Panowie,chociaż już Was nie kupuje od kilku lat (przez tę reckę Obliviona;)),to jednak Wasz wkład w "branże grową" w Polosce jest nie do przecenienia! To cud,ze jeszcze się trzymacie,pomimo "Internetu"-i oby tak dalej-nie lubie Was,ale jestescie w Swojej branży prawdziwe"debeściaki". Powaga! Szacun! 1000 lat!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję i czytam ich regularnie od 70-tego numeru. Chyba mogę powiedzieć, że przez ten czas stali się już kawałkiem mojego życia. CD-Action zawsze było gdzieś pod ręką, do poczytania w deszczowe dni, na wakacjach czy w szkole na przynudnawych lekcjach.

A że są najlepsi w Polsce i Europie, to i utrzymali się już 15 lat, przetrwali zmasowany atak Internetu na prasę, itd. itd.

Drodzy redaktorzy, dziękuję za Waszą ciężką i fachową pracę! Życzę kolejnych 15-stu lat na rynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stówa CD - Action. I jeszcze więcej. Ostatnio kupuje was znacznie rzadziej niż dawniej, ale wciąż uważam, że wasza znajomość omawianego tematu (w sensie gier) przewyższa większość "ekspertów" o głowę. Wszystkiego najlepszego CDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z CDA jestem już około 6 lat :D, w związku z kolejnymi, już 15 urodzinami życzę wam wszystkiego najlepszego,drobnej podwyżki o 10 000 zł i trochę nowszych bryk, zapewne Porszaki i Ferrari się znudziły, więc Bentley''e może ? :D. Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action wymiata już 15 lat i zawdzięcza to dzięki czytelnikom ;). Ale prawdę mówiąc to nie spodziewałem się takiego newsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny nie będę i po prostu życzę Wszystkiego Najlepszego Ekipie CDA! Aktualnym i byłym pracownikom (gdzieżeś się podział Eldzie, któryś był the Best of the Best T_T) oczywiście :). I kolejnych przynajmniej 15 latek na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować