Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prey 2 ogłoszone

28 postów w tym temacie

Tak! Mało, który FPS w tamtych czasach wywarł na mnie takie wrażenie jak PREY. Żadna inna gra nie była taka innowacyjna, pełna nowych pomysłów i rozwiązań. Mam nadzieje, że P2 nie będzie odstawać pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, wczoraj postanowiłem sobie odświeżyć Preya i go po raz enty ukończyłem a dzisiaj taka wiadomość ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Pierwsza część Pray była naprawdę bardzo porządnym FPSem. Najbardziej spodobało mi się to, że cała gra to oldschool. Fabuła, sterowanie... Mam nadzieję, że wraz z drugą częścią nie wpadną na jakieś dziwne nietrafione pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko któremu studiu dadzą/dali tę grę. Może Arkane Studios już nad nią pracuje, stąd wstrzymane prace nad The Crossing? Hmm bo id to raczej za bardzo zapracowane jest. Uwentualnie Machinegames, ale po nich nie wiadomo czego się spodziewać. Jedno jest jednak wysoce prawdopodobne: Prey2 będzie hulał na idTech4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boję się o poziom preya 2 biorąc pod uwagę obecną tendencje do upraszczania wszystkiego czy dzielenia gier na kawałki i sprzedawania ich jako dlc boje się że zrobią z tego gre na poziomie coda

trzymajmy kciuki za zdrowy rozsądek twórców a przede wszystkim wydawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prey2 będzie hulał na idTech4."

Czyli na enginie jedynki?

Prey 1 był dość dobrym shooterem ,ale na pewno nie był rewelacyjny - słaba była fabuła, brak jakichkolwiek wyzwań (bohater się odradzał) i od połowy bardzo nudził. Jak dla mnie 7+/10 to ocena w sam raz dla niego :) w dzisiejszych czasach są znacznie ciekawsze shootery/gry akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem śmieszną sytuację z jedynką. Gram sobie w demo, niby fajnie... ale jak zaczęło się to skakanie przez portale i chodzenie po ścianach to mi się po prostu nie dobrze robiło... mimo wszystko planuję za jakiś czas spróbować przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 11:25, Sad_Statue napisał:

Ja miałem śmieszną sytuację z jedynką. Gram sobie w demo, niby fajnie... ale jak zaczęło
się to skakanie przez portale i chodzenie po ścianach to mi się po prostu nie dobrze
robiło... mimo wszystko planuję za jakiś czas spróbować przejść.


Właśnie to było najlepsze w tej grze;)
Czekam z niecierpliwościa na jakieś info w sprawie PREY 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować