Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Wasza twórczość muzyczna

71 postów w tym temacie

Piszę tutaj, bo nie wiem, gdzie cię złapać, a po nocach siedzieć nie mam zamiaru xD.

Mógłbyś polecić jakiś netlabel profilowany raczej pod coś w rodzaju eksperymentalnego rocka? Szukam wydawcy dla nowej płyty Demagolki, a ta jest nie dość, że odmienna od rzeczy, które zazwyczaj robię (najbliżej jej do "Tuntau", ale jest dużo bardziej rockowa, chociaż jest tutaj mieszanie gatunków i sporo elektroniki), więc odpada zarówno Treetrunk jak i Eg0cide :D. Znasz coś takiego? Dadaist Audio też odpada, na poprzedniego maila mi nie odpisali i w sumie mam wrażenie, że są nieaktywni (ostatni release jest z 2007 :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne to, twoje? Niezła produkcja, chociaż przydałoby się trochę więcej przestrzeni w dźwięku i większej masywności, ale to moje takie zboczenie w kwestii produkcji muzyki, za dużo słucham Devina Townsenda :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 22:20, Demagol napisał:

Fajne to, twoje? Niezła produkcja, chociaż przydałoby się trochę więcej przestrzeni w
dźwięku i większej masywności, ale to moje takie zboczenie w kwestii produkcji muzyki,
za dużo słucham Devina Townsenda :D.


To caly 6 osobowy sklad :), wiem, ze brzmienie jest nienajlepsze, ale probowalismy zrobic to po kosztach, w zasadzie tylko po to, zeby miec material do wysylania organizatorom koncertow. Zapewne pelna plyta bedzie wyprodukowana duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, brzmienie jest bardzo dobre, jeżeli po kosztach - to naprawdę świetne. W każdym razie życzę wam sukcesów, to niezły materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę coś swojego - najnowsza, trzecia już płyta Demagolki, zatytułowana "Daratar":

http://soundcloud.com/user7852229/sets/demagolka-daratar

Co to jest? A, taki eksperymentalny rock zainspirowany Mr. Bungle, Devinem Townsendem, Godfleshem i łączący różne gatunki muzyki, sporo tu elektroniki i dziwactwa, czyli to takie lepsze "Tuntau" i odmiana po tych wszystkich moich nazbyt mrocznych produkcjach. Pod powyższym linkiem kryje się cały album, możecie pobrać dowolny utwór wedle woli, odpuściliśmy już sobie z Randallem szukanie netlabeli, bo chyba nigdzie ta płytka nie pasuje ;F.

Zapraszam do słuchania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować