Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham City na jeden dzień...

24 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2011 o 22:07, lis_23 napisał:

Chodzi tylko o to że multiplayer powinien pełnić taka rolę do jakiej go przewidziano,powinien
być on dodatkiem do singla - obecnie to singiel jest dodatkiem do multi
wszyscy narzekają na to iż konsole zabijają gry na PC - moim zdaniem to nie konsole a
właśnie multi - bo konsole mogą ograniczać aspekt graficzno-wizualny gry alt to przez
popularność multi gry są coraz krótsze i prostsze - nie chodzi mi o mechanikę ale o fabułę.

A kto go do takiej roli przewidział i gdzie? Już pierwszy Quake przeszedł by szybko w zapomnienie, gdyby nie multiplayer. Pierwsze Doomy też tym wyprzedzały swoje czasy. Quake 3 i Unreal Tournament powstały tylko dla multi.
Nie wymagajmy od wszystkich gier, aby byly robione tak samo. Shootery w lwiej większości słynęły bardziej z MP właśnie - i tak pozostaje do dziś. Powstaje też dużo takich gier, które rzeczywiście zawsze kręciły się wokół trybu dla jednego gracza - i nadal tak pozostaje. Nieliczne wyjątki mają oba tryby na wysokim poziomie (wink, wink Uncharted 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 dzień to całkiem sporo...chyba podobnie jak w pierwszej części. A przechodzenie tylko wątku głównego daje trochę zabawy, ale prawdziwa frajda zaczyna się, jak trzeba odszukać te wszystkie zagadki. Niektóre były naprawdę ciężkie :D Mam nadzieję, że w Arkham City będzie podobnie, dośc ciekawy wątek główny i liczne zadania dodatkowe :) teraz trzeba tylko czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobry wynik.
Jedynka była bardzo dobra, ale krótka. Zdaję sobie sprawę, że wątek fabularny to przeciętny wynik - około 7 godzin, ale Batman, jak żadna inna gra (oprócz serii Assassin''s Creed) zachęca do wykonywania zadań pobocznych - chociażby rozwiązywania zagadek Riddlera w jedynce. Także ja jestem bardzo zadowolony z zadeklarowanej długości gry. Z Batmanem jest tak, jak powinno być z każdą grą - co informacja, to lepsza i realna do zrealizowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze dzis serwis ign udostepni pierwszy gameplay gry Batman: Arkham City ! http:// www.arkhaminfo.com/ign-ujawni-dzis-gameplay-z-gry-batman-arkham-city/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować