Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak zmieniał się świat, gdy powstawał Duke Nukem Forever

18 postów w tym temacie

"Mamy nową największą premierę w historii przemysłu rozrywkowego. Wszyscy wiemy, o jaki tytuł chodzi."

O co chodzi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy tekst, fajnie się czytało. Pepsi oby tak dalej, rozwijasz się odchodząc tylko od pisania newsów, i dobrze ci to idzie. Czekam na więcej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma nic o powstaniu jutuba? Jest o tym, że google go kupują, ale o powstaniu nic nie ma :(
No i nie ma, że Adaś kończy karierę :(
Smutek
Chociaż jakbym miał wymieniać wszystko, co pamiętam z tego okresu, a było ważne, to uzbierałoby się troszkę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Tekst czytałem z wypiekami na twarzy

-Powódz pamiętam chodziłem do zerówki i w telewizji o tym mówili
-PS2, chiałem od samego początku mieć dą konsole aby pozazdrościć innemu koledze co miał PS1 że mam lepszą konsolę od niego, a dopiero kosolę zakupiłem w 2010r kiedy teraz konsoli era następuje ku końcowi.
-2002 Tak małyszomania mnie i kolegę wciągneła :P, bodajże rywalizował z takim niemcem wtedy zapomniałem nazwiska
-A POZA TYM DOSTAŁEM SWÓJ(no prawie :P) PIERSZY KOMPUTER(Stoi do dziś w kawałkach)(Gierki takie jak GTA3,Serious sam drugie starcie,Hitman 2,Medal of honor Alied Assult,Soldier of forune 2 były moimi pierszymi i masa demówek
-The sims :D ale na to się paliłem, w sumie palę się nadal do serri, może nie oferuje zbyt dużo nowego to piękny odsresowywacz jak na swoje czasy
-Śmierć JP2 mnie wtrząsneła i nie tylko mnie
-2006 MÓJ DEBIUT W NECIE :D dostałem internet(I wtedy odrzuciłem małyszomanię na rzecz Roberta Kubicy)
-2007 Trochę smutna dekata,Mcrea mój drugi idol z gier o tym samym tytule nie żyje, a kubica doznaje wypadku w kanadzie


w Polsce przybywa ok. 15 tys. bankomatów :D Ulica bankowa robi swoje http://www.gdynianie.pl/index.php?id=2&t=1&page=6182 (Sorry zdjecia wcieło ale tekst pokazuje o co chodzi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 10:12, NeMo-PL napisał:

"Jak zmieniał się świat, gdy powstawał Duke Nukem Forever" ^^ - po co daliście filmik
meczu jakiejś cwelki z żydzewem...


Ostrzeżenie za złamanie tego punktu regulaminu: "2. Co jest zabronione
Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
Stosowanie w wypowiedziach słów uznawanych za niekulturalne a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, Pracowników gram.pl lub innych osób
szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)"


Podobne wykroczenie w Twoim wykonaniu będzie nagrodzone degradem z bonusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 11:25, pepsi napisał:

Modern Warfare 2? :)


Pepsi, bardzo fajny tekst, ALE powódź tysiąclecia dotknęła głównie Dolny (a nie Górny) Śląsk. Najbardziej poszkodowanym miastem był Wrocław, ale też i Opole. Przez Górny Śląsk zdaje się Odra nie płynie (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować