Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Indiegram 18+ - Beautiful Escape: Dungeoneer

11 postów w tym temacie

nie rozumiem targetu tej gry. Chyba jedyne osoby, które mogą z tego czerpać przyjemność to zawiedzeni faceci, którzy kiedyś zakochali się w dziewczynie jak z czwartego img (czyli pewna siebie, wytrwała, pozytywna, z biednej rodziny(albo i nie) chcąca żyć lepiej, chwytać dzień) lecz ta nic do nich nie czuła, może nawet ich zraniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównanie do Dextera IMO nie na miejscu. Od kiedy to Dex katował/torturował swoje ofiary? Jedno czyste pchnięcie i tyle - chyba skaleczenia w celu zebrania "trofeum" nie można nazwać torturą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 16:42, Kr1z napisał:

*przepraszam, chodziło mi o drugi screen :P.


No tak nie za bardzo, chyba że te okulary...

Nie powiem... da gra jest dla mnie za dziwna... to znaczy: dziwna nie jest, rozumiem jej fabułę i wszystko. Ale kogo to rajcuje... nie wiem. Ktoś się znajdzie, będzie grał... ja w to zagrać nie zagram, bo Pił i innych Królików Doświadczalnych nie lubię... po prostu takim czymś się brzydzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, RPG Maker jest tutaj sporym ograniczeniem technologicznym, ale pomysł jak i realizacja dość ciekawe. No i słabo mnie oceniają, zrobiłem na razie 2 filmiki, oba na 2,5 gwiazdki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z Pajonk78, porównanie do Dextera Morgana jest chybione. Prędzej Jigsaw. Co do gry - cóż, widocznie jest zapotrzebowanie na takie produkcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już bardziej podobny jest do Mossa (znaczy, tego kudłacza z "IT Crowds") co by się zgadzało bo pracuje w korporacji i na dodatek w jej podziemiach :]
Tyle że loch jest zajęty przez jednego fana Cradle of Filth (które to w polskiej TV zostały przetłumaczone na Kołyska Brudu, bleh) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeczytałem o tym w CDA. Warto, do skończenia w godzinkę, półtora, historia jest dość zaskakująca, choć nie jest to coś czego się niegdzie wcześniej nie widziało. Nie mniej, interesujące doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować