Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Playbox – nowy magazyn konsolowy od twórców CD-Action wchodzi na rynek

110 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2011 o 15:20, Bambusek napisał:

Mogą w końcu zacząć recenzować co ciekawsze tytuły ze Steama. Indie tam co niemiara,
ale dowiedzieć się o nich czegoś to problem. Zapełnić by mieli czym, trzeba tylko chcieć.


A ty czytasz CDA? Bo ja tam dosc czesto widze recenzje roznych ciekawych gier, ktore wychodza tylko za posrednictwem Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 15:20, Bambusek napisał:


> Mogą w końcu zacząć recenzować co ciekawsze tytuły ze Steama.

Wiesz - nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście zaczęli od siebie :) Możecie nawet zrobić eksperyment - recenzje popierdółek ze STEAMa kosztem konsolowych (a może nawet blaszakowych ?) gier AAA :) Myślę, że miejsce jest - dwa newsy mniej w tygodniu o Dragon Age 2, czy tam o zajebistości silnika w Battlefield 3, a zamiast tego recenzja "indie perełki" ze STEAMA. Tylko dajcie później znać jaką "klikalność" miały te recki i ilu czytelników Wam odpłynęło :)

Indie tam co niemiara,

Dnia 14.03.2011 o 15:20, Bambusek napisał:

ale dowiedzieć się o nich czegoś to problem.


No to tak jak na Waszym serwisie :) ? Czy się mylę ? Naprawdę, powiedzenie "chcesz zmienić świat zacznij od siebie" pasuje tu jak ulał :)

Ostatnio CDA jest tak zachłyśnięte konsolami

Wystarczy przejrzeć spis treści w tym czasopiśmie, żeby wiedzieć, że dział konsolowy to jest u nich niezbędne minimum - tylko tytuły totalnie mainstreamowe, najgłośniejsze (lub kreowane na najgłośniejsze) hity. Nic ponad to.

Pisanie o tych grach to jest konieczność, bo czy Ci się to podoba czy nie - taki jest teraz rynek. Poziom czytelnictwa prasy papierowej systematycznie spada, na rzecz tego co w necie - szybciej, precyzyjniej, dokładniej, już teraz. W razie skuchy - edycja newsa i szafa gra. Nic więc dziwnego, że oprócz pecetowców chcą też przyciągnąć do magazynu graczy konsolowych - bo pieniadze konsolowców też nie śmierdzą, zwłaszcza przy takim ciśnieniu i konkurencji ze strony serwisów internetowych. Rozumiem, że niektorych może boleć, że Smugg już nie rzuca tekstami w rodzaju "konsolidło z kiepawą grafiką", ale w takim wypadku radzę wziąść Ibuprom :)

Zresztą zamiast narzekać na dział konsolowy w CDA, to spróbujcie może na gramie totalnie olać gry konsolowe. Tylko ponownie - daj później znać ilu czytelników odpłynęło Wam do konkurencji i o ile spadła oglądalność serwisu :)

Jak zawsze zresztą - przez konsole :)

ps. Ostatnio pękła mi rura od kibla i zalałem sąsiada z dołu. Facet przybiega do mnie, wreszczy, wylicza koszty suszenia i malowania mieszkania... No koniec wykrzyczał - co się właściwie stało ? Skąd ta powódź u niego ? Przerwało wały czy co ? Powiedziałem, że to przez konsole... - wzruszył tylko ramionami, machnął ręką i zrezygnował z roszczeń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 15:15, Zdenio napisał:

Odrzuca mnie design. Tekstu malutko, ogromne screeny.


Czyli dla typowego konsolowca, który więcej niż 3 linijki tekstu nie może przeczytać. /joke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby wywalić te dwa buttony i połączyć napis, by był ciągły, byłoby wg mnie lepiej, chociaż i teraz nie jest źle. A ciekawi mnie ten znak wodny w lejałcie pisma - gram.pl się jakoś będzie w ten sposób reklamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może będą nawet czasami dodawać jakieś gry? Chociażby z dystrybucji cyfrowej...
Ach, marzenia...

Ale mimo wszystko na pewno się zainteresuję - PSX Extreme to skrajne dziadostwo, a NEO Plus jest ok, ale (dla mnie) bez szaleństw. A, tak na marginesie - co oznacza ekipa CDA? Czy tylko pozostaje to samo wydawnictwo, czy też będziemy otrzymywali tony recenzji od Huta? (osobiście chcę recenzje Huta, bo lubię jego robotę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę ciekawie. Mimo, że konsoli nie mam, to jeżeli cena będzie atrakcyjna, to czasopismo kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niż gdyby CDA rozszerzało regularnie u siebie dział o konsolach ;). Liczę, że dużo miejsca poświęcą DS/3DS :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 17:52, Piotrbov napisał:

"X360, PS3, PSP, iOS-a, Androida i Wii"

Brak NDS''a? Dziękuje nie skorzystam.

Myślę, że NDS też będzie, szczególnie że już w CDA ukazywały się recenzje na DS (o ile się nie mylę). Przypuszczam, że to swego rodzaju niedomówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tego loga? Jest świetne. Prostota, ładna czcionka, o niebo lepsze niż logo CD Action, Playa i innych gazet. Ciekawa jest również nazwa - taka gra słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 14:26, Eguroll napisał:

Czyli ma się rozumieć, że z CD-A wywalą niepotrzebny dział z konsolami?

Tobie niepotrzebny, czyli wszystkim niepotrzebny? Otóż wyobraź sobie że dla wielu ludzi jest potrzebny i te osoby nie muszą chcieć kupować innego pisma czy wydawać dodatkowej kwoty na drugie. Świat się wokół ciebie nie kręci. A dział i tak zapewne zostanie i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować