Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Playbox – nowy magazyn konsolowy od twórców CD-Action wchodzi na rynek

110 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2011 o 21:55, cHICEK napisał:

a kto zauważył że Killzone 3 dostało ocenę 6.5 :P


No ja tez to zauwazylem.a to dziwne bo jakis idiota w cdaction dal 9(enki?) nie wiem za co.ale kazdego idzie przekupic.cdaction to juz niewiarygodne pismo.sprzedali sie.mowi sie trudno.Kolejny dowod?ocena bulletstrom.Mimo powaznych wad gra dostalo 9 za co sie pytam?aha za najwiekszego badguya w histori gier .zal .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 21:21, Doomann napisał:

A miałeś w ogóle w rękach CD-A ostatnio? Ja kupiłem jakiś miesiąc temu z sentymentu.
Na okładce Killzone 3, zapowiedź Uncharted 3, recka Little Big Planet 2, jedyna gra na
PC o jakiej wspomnieli na okładce to... Dzikie Pola. Mniej więcej połowa gier zrecenzowanych
to gry na konsole różnorakie, a jeśli już coś było tylko na PC, to jakieś popierdółki
typu symulator farmy albo poker z Michałem Wiśniewskim. Średnia ocen gier na PC w numerze
to jakieś 4. Wybacz, za małolata grałem tylko na PC i kupowałem CD-A, ale niestety czasy
się zmieniły i rynek wraz z nim. Sprzedaż gier na konsole wielokrotnie przewyższa tą
na PC, więc na konsolach właśnie koncentrują się wydawcy. Jeśli ktoś robi grę tylko na
PC, to znaczy, że albo robi jakiś niskobudżetowy badziew, albo dopiero zaczyna swoją
przygodę i nie ma żadnego doświadczenia w tworzeniu gier na konsole (CDP Red).
A CD-A
zaczęło pisać o grach na konsole z prostego powodu - inaczej nie zapełnili by numeru.


Blizzard się nie liczy? Mam nadzieję, że pisząc ww. zdanie, przypadkowo zapomniałeś o tej firmie?
Z podkreśleniem na "niskobudżetowy badziew".
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wróże przyszłości temu czasopismu. Konkurencja jest, oni nowi a coraz gorzej się sprzedaje prasa. Zresztą u nas to konsol niby przybywa ale i tak w porównaniu do PC to jest przepaść. Ciekawe czy w CDA zniknie dział z recenzjami konsol itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że to samo wydawnictwo wprowadza nowy magazyn nie musi oznaczać zniknięcia materiałów o grach na konsole z pisma. Zastanawia mnie tylko czy nowe pismo przetrwa czy też podzieli los Action Plus a rynek prasy jest teraz mniejszy niż wtedy. Istnieje znacznie mniej tytułów niż jeszcze kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych wpisow o wywaleniu gier konsolowych w CDA, albo o nienaruszalnej strefie PC. Sam gram na PC i MACu. Konsoli takiej jak xbox 360 czy PS 3 nie chcialem miec. X360 kupil za to moj brat. Sam gram i na PC i na iOS i na PSP i na x360. Po co mam kupowac iles tam czasopism o grach skoro wszystko mam w CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 06:42, kesiekpl napisał:

dali byście jakąś płytke na zachete do gazety


Dzisiaj do "Gazety" jest dolaczona plytka "Sprawdzian Szostoklasity". I chyba by sie ona przydala, skoro nie rozrozniaja gazety i czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo obrazków...

Dziękuję, postoję. Coraz gorzej z polską prasą, a jakość tekstów i "obiektywizm" nierzadko pozostawiają wiele do życzenia. Recenzje coraz bardziej wybiórcze, ograniczające się do największych (s)hitów na największe platformy (handheldy nagminnie pomijane), publicystyka coraz bardziej na siłę, a wszelkie dodatki czy "kąciki" to nic jak zapchajdziura. A mówię to w odniesieniu do tych najbardziej popularnych polskich pism - CDA (bueh...) czy PSX Extreme (niedawno przestałem kupować, wolę kilka piw w tej cenie). Sprawę tych wszystkich Play''ów czy innych podobnych mu tragedii lepiej przemilczeć, bo nie wierzę, że ktoś faktycznie czyta zawarte w nich materiały i z pełną powagą jest w stanie powiedzieć o nich coś dobrego...

Cóż, nikomu źle nie życzę, bo to w końcu biznes, ale moich pieniędzy ekipa CDA nie dostanie. Internet zbyt mocno się rozrósł, abym miał wydawać pieniądze na sztuczne teksty pisane pod publikę, w których i tak większość miejsca zajmują obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianuss1 wie co dobre, takie nowe pisemko nie ma szans przebić się do grona odbiorców konsolowych, do których skromnie się zaliczam:) Na rynku liczą się tylko NEO+ (luuv<3^^) i PSX Extreme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianuss1 wie co mówi- takie nowe pisemko raczej nie trafi do konsolowych wyjadaczy, dla których liczą się tylko 2 wielkie firmy- NEO+(luuuvvv<3^^) i PSX Extreme (bee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logo jest ohydne, ale zobaczę jak będzie z najważniejszą sprawą - treścią.
No cóż, pod koniec miesiąca uderzam do Empiku i sprawdzam pismo przed zakupem.
Jeśli będzie na poziomie dawnych CD-A (ostatnio nie bardzo mi się podoba), to na pewno będę kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będą wyraźnie tansi od PSX EXtreme (czyli coś ok 5-6 zł) to kupię, jak drożej to odpuszczam, gdyż poziom pisarstwa pracowników CD Action jest jak dla mnie mało interesujący i profesjonalny. Wolą dać 3 screeny na 3/4 strony i parę linijek tekstu. W PSX Extreme w każdej recenzji jest ok 3x więcej tekstu, a po co się kupuje czaspismo? By poczytać , bo screeny to się w Internecie poogląda.

Do 6 zł dam, jak będzie drożej to niech sobi sami je kupują, zwłaszcza, że PSX Extreme to Polska gazeta, w Polskiej drukarni drukowana i w Polsce zostawiająca zyski i płacąca podatki, a CDA się sprzedało do BAUER czyli szwab na nas zarabia.
Wolę dać Polakowi zarobić niż szwabowi. Polska jest biedna i winniśmy wspierać nasze, bo jeśli nie, to niedługo nasze będę tylko długi i podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to poprostu żart na Prima Aprilis . A jeśli to jednak prawda to chciałbym widzieć w tym wskrzeszenie clicka i Hut-a jako naczelnego . A i żeby jakiejś wielkiej ceny nie wymyslili bo co miesiąc i tak wydaje 15 zł na cd action . To by było marzenie :> .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować