Zaloguj się, aby obserwować  
ts04

Kiedy macie urodziny?

558 postów w tym temacie

Dziwny temat :P.

Ja tam urodziłem się w roku pańskim 1988 - ponoć był to cieńki rocznik dla win, ale nie narzekam ;). Jeżeli kogoś to interesuje, to dokładnie 19 marca o godzinie 7:32. A rodziłem się 13 godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najstarsi górale przekazują sobie z baru do baru jak to popołudniem anno domini 1991 na niebie pojawiła się gwiazda w krztałcie PCta w 18 dzień września obwieściła nadejście wielkiego człowieka człowieka który miał wszystko zmienić który byłby idealny pod każdym względem ale niestety zamiast tego człowieka pojawiłem się ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urodziłem się 1 października 1992 roku. Wydawałoby się niedawno, ale jednak trochę czasu upłynęło. Imieniny mam 05 października, co jest pewnym kłopotem i nie jest mi to na rękę. Imieniny cztery dni po urodzinach? Fajniej byłoby obchodzić swoje świeto dwa razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje urodziny, wypadają 25.06, zaraz po zakończeniu roku szkolnego, czyli mam dwa powody do świętowania ;) Ale najlepszy jest mój kumpel, ma urodziny 2 któregoś tam lutego, nie pamiętam dokładnie i obchodzi urodziny raz na cztery lata, według kalendarza oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:45, pawlo131 napisał:

Zobaczyć kiedy sie urodziłem można namoim gramsajcie. Wiec zapraszam:)

wątpie, żeby to kogoś aż tak bardzo interesowało <lol2>
marna prowokacja i reklama ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować