Zaloguj się, aby obserwować  
ts04

Kiedy macie urodziny?

558 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2006 o 19:16, kombesista napisał:

A ja mam właśnie dzisiaj!.:)
Serio!.

to wszystkiego najlepszego. I zebys mial kompa ktory Ci udzwignie kazda gierke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 19:20, Rafcio Master napisał:

a ja mam 12.03

to niestety. urodzinki minely :/. Trzeba czekac jeszcze 11 miesiecy do twoich urodzin. Chyba że Chuck Norris kopnie w kalendarz z półobrotu i przyśpieszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 19:21, MnicheX napisał:

to niestety. urodzinki minely :/. Trzeba czekac jeszcze 11 miesiecy do twoich urodzin. Chyba
że Chuck Norris kopnie w kalendarz z półobrotu i przyśpieszy czas.

no przydaloby sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 19:19, Rafcio Master napisał:

> A ja mam właśnie dzisiaj!.:)
> Serio!.
to wszystkiego najlepszego. I zebys mial kompa ktory Ci udzwignie kazda gierke:)

Wielkie dzięki!
Choć z tego co mówią rodzice na takiego kompa będę musiał jeszcze poczekać przynajmniej z rok:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry dla autora ale bardziej spamerskiego tematu juz sie chyba nie dalo wymyslec? Czekajcie sprobuje: jakich srubek uzywacie w swoim krzesle od komputera?? bo ja krzyzakowych, ale nie wiem z jakiego metalu moze podzielicie sie swoimi wrazeniami na temat srubek w fotelach obrotowych ??? ludzie skonczcie z tym spamem!! moze zlikwidowanie "rang" na tym forum ucielo by sprawe od razu? rany ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 19:46, SmoQ napisał:

Sorry dla autora ale bardziej spamerskiego tematu juz sie chyba nie dalo wymyslec? Czekajcie
sprobuje: jakich srubek uzywacie w swoim krzesle od komputera?? bo ja krzyzakowych, ale nie
wiem z jakiego metalu moze podzielicie sie swoimi wrazeniami na temat srubek w fotelach obrotowych
??? ludzie skonczcie z tym spamem!! moze zlikwidowanie "rang" na tym forum ucielo by sprawe
od razu? rany ....

Jak widzę to w tym temacie Ty najbardziej zaspamowałeś. Zamiast wtrącać swoje "złote" uwagi napisz kiedy masz urodziny i po kłopocie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować