Zaloguj się, aby obserwować  
ts04

Kiedy macie urodziny?

558 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2006 o 12:04, Golem napisał:

> Nie chce mi się dokładniej policzyć, ale 30 luty będzie mniej więcej za półtora tysiąca
lat. Masz trochę czasu...

Nigdzie mi się nie spieszy :]

Nie zwróciłeś uwagi na drobiazg. 30 luty dopiero będzie za mniej więcej półtora tysiąca lat. Ale jeszcze go nie było. Jeśli wię Twoje urodziny przypadają 30 lutego, to Ciebie nie ma. Będziesz za półtora tysiąca lat, dobrze, że Ci się nie śpieszy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 13:49, KrzysztofMarek napisał:

> > Nie chce mi się dokładniej policzyć, ale 30 luty będzie mniej więcej za półtora tysiąca

> lat. Masz trochę czasu...
>
> Nigdzie mi się nie spieszy :]
Nie zwróciłeś uwagi na drobiazg. 30 luty dopiero będzie za mniej więcej półtora tysiąca
lat. Ale jeszcze go nie było. Jeśli wię Twoje urodziny przypadają 30 lutego, to Ciebie
nie ma. Będziesz za półtora tysiąca lat, dobrze, że Ci się nie śpieszy...;)


przepraszam ale ten wątek jest od pisania kiedy ma się urodziny a nie od sprzeczek jak ma 30 lutego to niech ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 22:59, knopfler napisał:

A moje urodzinki są ... dzisiaj:).


Ode mnie również wszstkiego najlepszego.

Moje urodziny są 15 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja swietuje za jakies 5 dni - 13 lipca. i to swietuje na calego, bo to osiemnastka:D jak to bylo na reklamie lecha - "bedzie sie dzialo":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 09:36, tomeksmy01 napisał:

może ktoś z forumowiczów/ek ma urodziny tego samego dnia?


Nie wiem czy ktos juz na to odpowiedzial, bo szczerze mowiac nie czytalem calego topicu, ale biorac pod uwage ze ogolna liczba forumowiczow zdecydowanie przewyzsza 365, to fakt ze ktos ma urodziny tego samego dnia jest, mysle, calkiem prawdopodobny.

Glupi temat i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować