Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Old Republic - zobacz trailer z PAX 2011!

15 postów w tym temacie

Some things in life are bad
They can really make you mad
Other things just make you swear and curse.
When you''re chewing on life''s gristle
Don''t grumble, give a whistle
And this''ll help things turn out for the best

And always look on the bright side of force (na na na na na na na na)
Always look on the light side of force (whistle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo (oceniam trailer, nie grę). Zauważcie jednakowe animacje żołnierzy w 1:44 (nawet nie są przesunięte w fazie). ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że ta gra będzie tylko dla prawdziwych fanów Star Wars!!! Pewnie po roku od wydania tego MMO większość graczy będzie z USA ;) Do mnie wcale ta gra nie trafia, choć z tego uniwersum było kilka dobrych gier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Thebisre

niestety, true.

Moim zdaniem BW i EA wkopali się w niezłe bagno z tym mmo, wydali kosmiczne pieniądze na w sumie nikt nie wie co tak naprawdę, bo gra oferuje nie tylko mniej ale i w gorszym wydaniu od kilku innych MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer nie jest zachwycający, ale sama gra może być nawet niezła. Jako fanowi Gwiezdnych Wojen aż mnie ciarki przechodzą na sam odgłos strzałów z blasterów i oryginalnej muzyki :D szkoda, że raczej nie gram w MMO. Tak swoją drogą BioWare móglby zrobić coś podobnego do Mass Effect, ale w klimacie Star Warsa. Takie twórcze rozwinięcie KotOR-a...rozmarzyłem się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STAR WARS GTA -i kasa gwarantowana.trudno sie mowi.EA i bioware to banda idiotow.tyle kasy wyrzucic w bloto.ZAŁOSNE.No ale co tam EA sie nalezalo.Coraz gorsze gry wydaja.oby wkoncu oglosili upadlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 00:05, Sam3r napisał:

STAR WARS GTA -i kasa gwarantowana.trudno sie mowi.EA i bioware to banda idiotow.tyle
kasy wyrzucic w bloto.ZAŁOSNE.No ale co tam EA sie nalezalo.Coraz gorsze gry wydaja.oby
wkoncu oglosili upadlosc


Zdarza im się wydawać naprawdę zacne gry :) A BioWare to wyjątkowo utalentowane studio, na swoim koncie mają jedne z najlepszych gier w historii rpg :D żeby wspomnieć choćby BG II, KotOR, czy serię Mass Effect. Zresztą ciężko będzie z tą upadłościa, to chyba wciąż największa firma w branży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 22:41, Thebisre napisał:

Coś mi się wydaje, że ta gra będzie tylko dla prawdziwych fanów Star Wars!!!


watpie, bylo juz kilkanascie newsow odnosnie tego mmo na samym gramie i czesto fani dostrzegali mase niescislosci fabularnych ze swiatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, planeta nazywa się TARAL, nie Talar, ile razy można ten sam błąd powtarzać?!

Po drugie, jeśli idzie o samą grę, to obawiam się, że z każdym kolejnym trailerem mój entuzjazm maleje. Gdy zapowiedziano TORa, cieszyłem się, że może wreszcie ktoś zrobi dobre MMO w świecie GW. Teraz zaczynam mieć obawy, że mamy do czynienia z kolejnym kuponem, odciętym od popularności zarówno filmów, jak i KotORów. Obym się mylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować