Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy w ogóle jest szansa na L.A. Noire w wersji PC?

56 postów w tym temacie

"Co pozostaje więc pecetowcom?"

Hmmm... Zakupić jedną z całej masy produkcji (np strategii), które są tylko na PC, a z którymi te hiper-super-ekstra konsole sobie po prostu nie poradzą? :D Skoro konsolowcy nie mają całych gatunków, bo konsole się do nich średnio nadają, to nie żałujmy im tych kilku ex''ów, niech też mają coś z życia

[Ironia PC-towca - mode off :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, fuj i bleh, ale co zrobić?

Przestać płakać, wziąć się w garść, przestać być zatwardziałym PCtowym fanbojem i kupić konsolę. To naprawdę nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no krótka piłka... zrobili GTA na PC... nie wyszło im. Lepiej się czują robiąc gry na konsole! Nie jest to kwestia tego że PC nie pociągnie gry bo gra jest technologicznie za bardzo zaawansowana... bo wszyscy wiedzą że obecne PC są już o wiele mocniejsze niż konsole.

Wszyscy gracze PCtowi narzekają że twórcy gier ich nie szanują... RockStar was szanuje i nie chce wam shitu wciskać :) chyba powinniście się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro są tacy dobrzy to niech to pokarzą i wydadzą L.A. Noire w edycji PC jako świetny tytuł a nie byle port z konsoli. Choć obawiam się ze zbytnio dbać o społeczność PC im się nie chce..szkoda chętnie bym zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po GTA IV ja już raczej od Rockstara niczego do ręki nie wezmę. No chyba, że stanie się jakiś cud, ale na to bym nie liczył. Wychodzi Red Dead Redemption, teraz L.A. Noire, a gdzie się podział Max Payne 3? Ile już na niego czekamy? Remedy odbiło dokumentnie, że oddali ten tytuł Rockstarowi. Boję się pomyśleć, co z tego wyjdzie (o ile się ukaże w ogóle na PC). Ten silnik Rockstara, to najgorzej zoptymalizowany silnik ostatnich lat w segmencie AAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy patch bardzo poprawia optymalizację w GTA IV.
Po prostu im się to nie opłaca a nie takie głupie tłumaczenie.
A druga sprawa ten port do GTA IV to mam wrażenie zrobili "na odpieprz się".
Może powinni zatrudnić paru fachowców jak sobie nie radzą z portami na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpis powstał chyba tylko po to aby gracze mogli wylać na forum swoje żale. Innego sensu w tym nie widzę.

PS. Macie ostatnio za mało kliknięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 13:14, KingMan napisał:

Skoro Rockstar ma w dupie graczy, to ja będę miał w dupie Rockstara i spiracę ich gry.

Cycki se spirać.

Nie wiem czemu, ale mnie gra jakoś do siebie nie przekonała. Zawsze byłem sceptyczny do tego typu produkcji. Jeśli gra okaże się hitem PCowcy będą mieli niezłego butthurta. Na razie jednak bym się powstrzymał z wylewaniem swoich żali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedzieć, o czym jest ten news? Równie dobrze mogę to samo przygotować nt. Uncharted, Heavy Rain, Alan Wake czy właśnie RDR. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby każdy miał możliwość zagrać, ale z drugiej strony nie ma co się kłócić. Jak wychodzi tylko na konsole, to trzeba sobie konsolę sprawić i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest gra Rockstara tylko Team Bondi...

Równie dobrze można by napisać że za Bulletstorm Odpowiada Epic Games, a za Wiedźmina II Namco Bandai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kupić konsolę i po problemie. Ja mam PC-ta dobrego to multiplatformowych gier, a PS3 do tych produkcji, które wychodzą tylko na konsolę. L.A Noire kupię jak trochę stanieje, nie jest to dla mnie jakiś must have. Chociaż trzeba przyznać, że mimika twarzy w tej grze jest kapitalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w końcu się pojawi, minie rok i wydadzą kolejny port który brakiem jakiejkolwiek optymalizacji pozamiata najwydajniejsze karty graficzne.

Graficznie tytuł i tak nie stoi zbyt dobrze, więc wersja PC różnić się zbytnio nie może - siła tej gry leży w czym innym, dam jej szansę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za żałosny "news". Zwykłe gdybanie, byle tylko robić dzieciakom nadzieję - swoją drogą niech mi autor wskaże jakiś cytat, o "L.A. Noire na PC" pochodzący bezpośrednio od Rockstara albo Team Bondi...

Smutne, że ludzie nadal żyją w tym fanbojstwie, nie kupie konsol bo to szit itp. Ciekawe, że żaden koleś z gramu nie zrobi newsa "Czy w ogóle jest szansa na Wiedźmina 2 na X360/PS3?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Sam Rockstar jeszcze w grudniu TEGO ROKU odpowiadało na pytania" Proszę, zmieńcie to. Wydaję mi się, że grudzień tego roku dopiero będzie ^^

Nom cóż, ja już się przyzwyczaiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 14:24, Kreek napisał:

Smutne, że ludzie nadal żyją w tym fanbojstwie, nie kupie konsol bo to szit itp. Ciekawe,
że żaden koleś z gramu nie zrobi newsa "Czy w ogóle jest szansa na Wiedźmina 2 na X360/PS3?"


co ty piszesz, a to:
http://www.gram.pl/news_8QPkJOC4_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_na_konsole_coraz_bardziej_prawdopodobny.html albo to
http://www.gram.pl/news_8QrlHe61_Wraca_temat_Wiedzmin_2_na_konsolach.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować