Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #217: Jakie akcesoria wiedźmińskie do PC Cię interesują?

165 postów w tym temacie

Klawiaturę niedawno kupowałem, nie mam ochoty jej wymieniać. Podkładka Steelseries QcK Heavy mi służy wiernie od 3 lat. Myszka DeathAdder to samo. Słuchawki AKG 99 dają mi to czego wymagam od słuchawek. Z tego względu jedyne akcesorium które by mnie interesowało to....pendrive. I koszulkami też bym nie pogardził - tylko problem w tym, że koszulek nie podpina się do PC :P

edit:
@Dejred, miło że się ze mną zgadzasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkładka odpada - ma być funkcjonalna a nie ładnie wyglądać.
Klawiatura? Nie zamienię swojej Sidewinder X6 na nic innego.
Fajne koszulki? Jestem za. Rozmiar S żeby tylko był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koszulka to powinna być podstawa ( a jaka to reklama i to odrazu skierowana do właściwej grupy) a ciągle z nimi bieda (ciągle noszę jeszcze z pierwszego wiedźmaka ;d) ewentualnie figurka , plakat , ramka na monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kamera internetowa w kształcie medalionu wiedźmińskiego

Wiedźmińska butelka "żytniej"

Wiedźmińska sakiewka na "kase"

kubek ...

Latarka w kształcie medalionu ze świecącymi się "ślepiami" (LED jest ogólnie łatwo umieścić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... ja nie jestem zainteresowany takimi produktami. Mam sprzęt markowy Logitecha + bardzo dobre słuchawki Steelseries i podkładkę firmy Everglide, więc nie potrzebuję niczego z tych wymienionych rzeczy.

Koledzy przede mną powiedzieli coś o koszulkach i tutaj muszę powiedzieć że bardziej byłbym skłonny kupić koszulkę niż sprzęt firmowany logiem Witcher 2. Tylko żeby te t-shirty nie były zwykłymi czarnymi z logiem gry ale z fajnymi artami. Ostatnio wychodzi coraz więcej naprawdę fajnych koszulek z gier i taką z Wiedźminem z chęcią bym kupił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by pasował pendrive w kształcie wiedźmińskiego medalionu:) Albo nawet i w kształcie geraltowej kitki xd Poza tym podkładka w miarę duża i wygodna też byłaby świetnym gadżetem. Resztą nie jestem zainteresowany, ot facjata Geralta na myszce, klawiaturze czy słuchawkach nie za bardzo mi odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować