Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #217: Jakie akcesoria wiedźmińskie do PC Cię interesują?

165 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2011 o 17:50, Savineer napisał:

stalowy pendrive w kszałcie wiedźmińskiego amuletu i żeby ciężki był xD


Tak, tak, TAK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że interesują. Zagłosowałem na klawiaturę i myszkę, bo podkładkę mogę sobie sam zrobić. Co prawda nie będzie ona "licencjonowana" ale będzie taka jaką sobie sam wymyślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pendrive wyglądający jak ampułka/ sztylet w pochewce - metalowe wieczko i skórzana pochewka....
Koszulka z jakąś wilczą głową
Antałek spirytu krasnoludzkiego.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zapaleni gracze mają już jakieś: podkładki, myszki, klawiatury i słuchawki - często po prostu lepsze, lub bardziej do swojego stylu gry dopasowane, niż wymienione gadżety mogłyby zagwarantować.
Jak gadżety, to z pewnością już wymienione koszulki, bluzy, pendrive''y, z naciskiem na pendka w kształcie medalionu (co już niejedne osoba podała i pod czym się podpisuje wszystkimi czterema kopytami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za pendrive''m. Najlepiej metalowym, w kształcie wiedźmińskiego medalionu - w końcu masa ludzi była zawiedziona, ze w EK W2 nie będzie medalionu - a tak się rzeczy wyrównają :)

No i KONIECZNIE koszulki.

Co do myszek, klawiatur, etc... szczerze powiem, że zawsze mi takie "stylizowane" myszy czy klawiatury kojarzyły się z tandetą i kiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, mam jeszcze jeden, dość odjechany pomysł, choć głownie dla starszych graczy: paczka wiedźmińskich kondomów - Witcher''s Chainmail :D

Bo koszulki, kufle, naszywki, myszki i co tam jeszcze - to już widziałem często. Natomiast kondomy - tylko raz, na stronie pewnego zespołu heavy metalowego, a nazywały się wdzięcznie Warrior''s Shield. Jak to zobaczyłem, mało nie spadłem z krzesła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować