Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #217: Jakie akcesoria wiedźmińskie do PC Cię interesują?

165 postów w tym temacie

OT : Czytanie ze zrozumieniem leży. Chyba że te wszystkie koszulki to na monitor chcecie nakładać żeby się nie kurzył jak jest wyłączony (ha, ha, czyli koszulka bezużyteczna xP ). Dobra, ale serio, zgadzam sie z wami co widać poniżej.

BTTT : A poza tym... chyba podkładka, bo można powiesić na ścianie. Mam sprzęt razera i jakoś nie widzi mi się żebym chciał moją najlepszą w życiu klawiature (moja opinia!) chciał zamienić na inną tylko dlatego, że zawiera krzywy ryj wiedźmiński ;> Ale to moja opinia.
Chyba że nadruk na razerach, ale wtedy ''nikt'' tego nie kupi bo drogo. Jak będą tanie to każdy kto ma najtańszą klawiature i myszke za pięć złotych pewnie kupi. A może nie! Bo skoro wydał na sprzęt 10-20 zł, to chyba mu nie zależy na tym żeby była morda Geralta na nim i żeby była w miarę dobra, nie? No przyznajcie sie, ile trzeba będzie dać za klikadełka z siwym paskudem?
A kupić żeby kupić... sorry, musiałbym sobie powiesić obok myszki z wowa na ścianie. I zestawu ze starcrafta. I jeszcze czegoś, a mało to tego wyszło?
Nie, chybiony pomysł. Tylko pendrajv jako tako się trzyma

OT: Ale! Jestem, jak każdy prawdziwy mężczyzna (''jak dzieci'' - komentarz mojej domowej redaktorki) fanem wszelkiego rodzaju gadżetów. Medalion wiedźmiński już mam. I masę innego ''śmiecia''. Ale chętnie kupie więcej, tylko zróbcie. Kufel do piwa bardzo chętnie, ale można se na allegro zrobić bez problemu. Ja bym chciał... nożyk. Taki powiedzmy, najprostszy, składany, wyglądający jak księżycowe ostrze (takie katano-podobne coś) albo jakaś broń z 2. Jako oryginalny i zabawny ''every day carry'', żebym jabłko nim obrał albo nie musiał się ze zgrzewką w sklepie szarpać (nie umiem używać kluczy xD ). Założę się że chinczyki mogą takie coś tanio zrobić.
A jakby otwieracz do piwa zawierał, to już bym skakał z radości.
Mam tylko opory przed napisaniem ''medalion''. Mam ten z 1. Czuje sie wyróżniony jakoś, mimo że masa podróbek jest na alledrogro. Ale mimo wszystko nie chce żeby były ogólnodostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 18:41, Tenebrael napisał:

Swoją drogą, mam jeszcze jeden, dość odjechany pomysł, choć głownie dla starszych graczy:
paczka wiedźmińskich kondomów - Witcher''s Chainmail :D


Chyba małe szanse na realizację
Raczej mogłby zrobić jakiś fan i po prostu dać na rynek
No ale pomysł fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszukli, koszulki i jeszcze raz KOSZULKI. To jest jak najbardziej praktyczny gadżet. Super by była taka koszulka polo jak devi mieli na spring conference.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... jestem zwolennikiem akcesoriów dołączanych do edycji kolekcjonerskich różnych gier, ale gdybym chciał kupować myszki, klawiatury czy słuchawki sygnowane logiem gier, które lubię, musiał bym zmieniać ww. urządzenia średnio dwa razy do roku (Starcraft II; Dragon Age II; Wiedźmin II?) Jednakże nie miałbym nic przeciwko koszulce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czarna koszulka - taka jak "Redzi" noszą przy każdej okazji pokazania się w internecie (sam napis bez żadnych zdjęć)
i oczywiście zeby nie była to koszulka warta na allegro 10zł + nadruk tylko jakaś lepsza jakość materiału
ale z cena też żeby przystępna była
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
chyba niewykonalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmiński pendrive to coś, co bym na 100% kupił. tylko jakaś porządna pojemność ~16 gb, a nie badziewie.
podkładka również must have.
i przenośna yen może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować