Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #217: Jakie akcesoria wiedźmińskie do PC Cię interesują?

165 postów w tym temacie

Drogi Gramie.pl

Jak dla mnie myszka, klawka i słuchawki zdecydowanie odpadają, jak Was znam to wlepicie taką zaporową cenę, że będę wolał kupić sobie za to grę niżeli sprzęt marnej jakości z nadrukiem.

Zaś zainteresowany jestem głównie:
1. Podkładką - ale oczywiście jak cena będzie zbyt wysoka to zdecydowanie odpada, znam ten sklep i wiem na co was stać....pamiętam dobrze figurki wiedźmina które kiedyś u Was były.....
2. Pendrive medalion, który już ktoś zaproponował.
3. KOSZULKA POLO - taka w jakiej noszą się REDZI na pokazach.
4. Kalendarz z ostatniego press kita, ponieważ jest genialny i świetnie pasowałby mi nad biurko - ale tego pewnie nie będzie w końcu trzeba stworzyć drogie myszki, klawki i słuchawki dla fanatyków z workiem kasy:P

pozdrawiam i szacunek za zwrócenie się do graczy z pytaniem czego oczekują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura i słuchawki znając życie będą pewnie drogie. Ale plakat lub plakaty może już nie tak bardzo. W każdym bądź razie tymi akcesoriami mógłbym się zainteresować. A i jeszcze kufel do piwa mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 13:51, Piernikowaty napisał:

LUDZIE! DO PC! Więc medaliony, kufle, koszulki, długopisy i inne takie odpadają.


To siedząc przy kompie kufla się wg. Ciebie nie używa? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale tytuł brzmi "Jakie akcesoria DO PC..."
Kufel, koszulka - te rzeczy chyba się nie kwalifikują?

EDIT: Acha, ktoś widzę, że uprzedził... no nic, nie widziałem tego komentarza bo nie rozwinąłem sobie wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pendrak - miecz wiedzminski, w formie naszyjnika, badz flakonika z mikstura :)
Bardziej standardowe to podkladka - byle byla dobrej firmy i zdatna do uzytku - jakos zal mi sie z moim "kucykiem" rozstawac; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież my rozumiemy, jaki jest temat tej sondy. I jasno dajemy znać jako społeczność wiedźmińska (ta co komentuje tutaj), że w ramach punktu "Inne akcesoria" wyrażamy swoje gadżet-owe pragnienia mając nadzieję, że ktoś odpowiedzialny za marketing Wieśka pod wpływem sondy spełni nasze oczekiwania. W końcu gram.pl ma dobre układy z cd projektem i jako partner mógłby się zająć dystrybucja takich drobiazgów jak koszulki, kufle, pendrive-y, (kalendarz z press-kitu:P). A jak nie oni to może ktoś inny śledzący stronę podłapie temat i zadba o fanów gry.

Off-top nie koniecznie wynika z nieumiejętności czytania ze zrozumieniem ale również z potrzeby zasygnalizowania innych potrzeb - przynajmniej tak jak w tym przypadku - rynku/fanów. Zawsze trzeba próbować bo to nic nie kosztuje, a nóż widelec, zmaterializują się nasze pomysły, pomimo 9% w sondzie :)

pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pen - stylizowany/związany z grą, raczej same logo na zwykłym penie byłoby mało interesujące
Mysz, podkładka - postulowałbym jakieś markowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie pendrive jeśli chodzi o coś do peceta, i koniecznie odnowienie produkcji medalionów wiedźminskich, tak mało osób jest którym udało się go dostać, a są tysące włącznie ze mną, osób który by taki kupili! Zróbcie z tym coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 15:32, Berserk_666 napisał:

> LUDZIE! DO PC! Więc medaliony, kufle, koszulki, długopisy i inne takie odpadają.


To siedząc przy kompie kufla się wg. Ciebie nie używa? ;>


Szczwana bestyja z Ciebie. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zastanowieniu się, myślę, że najlepszym wyborem byłby pendrive ala Wiedźmin. Kształtem przypominającym, jak już przede mną pisali, medalion, srebrny miecz, flakonik z miksturką itp. Ewentualnie mała figurka Geralta służąca za pendrive ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, co tu gdybać, myszki, klawiatury i takie tam na śmietnik.

Repliki mieczy wiedźmińskich Stalowego i Srebrnego, pendrive a''la Medalion, sakwa na złoto i

kilka wesołych Mikstur :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem dziwny, ale należę do tej mniejszości, która chciałaby słuchawki.
Ale to w sumie dlatego, że podkładki, myszki, klawiatury i inne duperele są już oklepane, a takie słuchawki wiedźmińskie - ot, to ci niespodzianka! Jeszcze jak będą jakoś fajnie zaprojektowane, to naprawdę będzie coś ^^

Co do mieczy... miało być akcesorium do PC... nooo to może miecz pod USB? Nie wiem, do czego miałby służyć, ale to pozostawiam innym do myślenia xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czymś, czym będzie można się pochwalić przed kolegami, wszystko to, o czym napisaliście odpada. Na co komu myszka, czy klawiatura? Drogie toto i mało praktyczne. NAjlepsze do grania są zwykłe tanie klawiatury, a dobre myszki to ja wybieram samemu. ;) Podkładka to beznadziejny pomysł, myszki najlepiej działają bez tego, no, chyba że ktoś używa myszek na kulki (?).

Musi to być małe, praktyczne i szpanerskie. Może jakieś dodatkowe kości do gry? Coś, co przyda się do sesji RPG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować