Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #217: Jakie akcesoria wiedźmińskie do PC Cię interesują?

165 postów w tym temacie

obudowa komputera :D

Ps. Jeszcze by sie przydal papier toaletowy z magistrem albo jakim innym dziadem, aby kazdy mogl powiedziec 'sr*m na tę gnidę nie tylko w grze' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głośniki, monitor...

Ale najlepiej, jak pisze większość - pendrive stylizowany na medalion/sztylet/flakonik na eliksiry; tudzież może dysk zewnętrzny stylizowany na miecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnym pomysłem byłby ten medalion. Ale mam jeszcze inny. Taka wielka, trwała naklejka na obudowę komputera z wieśkiem. Co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno premierę miała amerykańska edycja gry Crysis 2 z kartą graficzną EVGA GeForce GTX 560Ti. Wiedźmin 2 podobnie jak Crysis 2 będzie grą, która potrzebować będzie mocnej karty aby cieszyć się wspaniałą grafiką i płynną rozgrywką więc czemu nie wykorzystać tego pomysłu? Wielu graczy przymierza się już do zakupu nowej karty dla Wiedźmina więc pakiet z odpowiednią kartą w atrakcyjnej cenie mógłby być nie lada gratką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiedźmiński miecz w skali 1:1 z gry , mugł by być z zawieszką jakąś by powiesić go na ścianie albo wbity do jakiejś ziemi na podkładce ale to już w mniejszej skali niż 1:1 bo zajmował by zbyt dużo miejsca ... ;] , poza tym plakat jakiś , morze kołdra wystylizowana na wiedźmina do łużka , jak inni wspomnieli medalion z pendrajvem też był by dobry ;] mogły by być też np jakiś pak naszyweg z wizerunkiem wiedźmina by każdy mógł indywidualnie zrobić swoją koszulkę bądź koszulki kolekcjonerskie , naszywek jeszcze nigdzie chyba nie było , więc była by to jakaś nowość tak jak i miecz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał breloczek, mógłby być nawet w kształcie medalionu, jak z EK jedynki :( Jakąś fajną koszulką czy inną pomysłową pierdołą też bym nie pogardził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie interesowałaby smycz ale takiej jakości jak były dodawane do kolekcjonerek Neverwinter Nights 2 czy Mass Effect, nie pogardziłabym pendrivem a najbardziej interesowałaby mnie koszulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować