Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #217: Jakie akcesoria wiedźmińskie do PC Cię interesują?

165 postów w tym temacie

unikatowe wiedźmińskie prezerwatywy i wiedźmiński ołówek.

Jeszcze proponuję wiedźmińskiego dziadka do orzechów, wiedźmińską mydelniczkę i wiedźmińską miseczkę na płatki śniadaniowe.

a tak na poważnie - po syfie w stylu "wiedźmińska bandana" moglibyście sobie odpuścić inne badziewie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał podkładkę pod mysz z wizerunkiem Triss i cyckami jako podpora pod nadgarstek. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to na dole jest screen podkładki tego typu. Wygodne w użytkowaniu, a jak się gra wczytuje to można pomiętosić.

20110316134858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Medalion wiedźmiński...
2.Pendrive w kształcie fiolki od eliksirów ciekawie by to wyglądało =]
3. kalendarzyk

nie wiem co jeszcze =/ coś takiego nie drogiego... średniego (wielkość) i uniwersalnego =] ale co..? =>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne? Na pewno jest wiele takich rzeczy.
1. Jak ktoś już napisał jedną z nich jest kufel (coś takiego jak w kolekcjonerce Arcanii, tylko w ciemniejszym kolorze)
2. Pendrive (ale nie jakieś dziadostwo firmy "firma" tylko fajny pen z renomowanej firmy)
3. Fajny byłby klimatyczny (np. oprawiony skórą, z postarzanym papierem) notatnik
4. Może jakas pożądnie zrobiona figurka? (chodzi mi o min. taką jakość jak ta z ACII a nie jakiś badziew który się już w transporcie rozsypie)
A co do sprzętu do kompa to zajebiście by było gdyby została wydana cała seria np. firmy Razer ;D (bo po co komu myszka albo klawa z facjatą Geralta, która nie będzie wogóle pasowała do reszty sprzętu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie zagłosowałem, że nie interesują mnie dodatki, chociaż po przeczytaniu artykułu o fizycznych wydaniach eLKaeRa zastanowiłem się co przykuło by moją uwagę i ewentualnie skusiło do zakupu edycji kolekcjonerskiej. Tak się akurat składa, że pasowało by to do wydania Wiedźmina.

Rzeczą która by mnie skusiła, byłby malowany, klimatyczny obraz, bez nachalnych symbolów czy ikon Wiedźmina (chyba, że przedstawione w ciekawy, pasujący do obrazu sposób), ale jednocześnie taki, który był by klimatyczny. Wydaje mi się, że malowana grafika, pasująca do artbooka, była by odpowiednia. Oczywiście wykonany tak, aby równie dobrze pasował do klimatu którejś z Wiedźmińskich tawern. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować