Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmińskie akcesoria na PC - weź udział w sondzie!

19 postów w tym temacie

Jak najbardzije :} tylko jaka facjta bedzie na tych produktach "starego" czu "nowego" (ja chciałbym starego) Geralta, bo ten nowy jest dziwny, a najlepiej obydwa :D. Myszki, podkładki, medaliony (najlepiej do nosznia) i sygnety XD. n00bsto to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy poprzednim Wieśku były ekstra skórzane podkładki (sztywne jak cholera) - niestety chyba głównie na cele targów etc.

w każdym razie - fajne były, moja się świetnie trzyma (chociaż ma koło wypalone kubkiem gorącej herbaty xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura z świecącym medalionem, Wilkiem - oraz podświetleniem klawiszy - wydaje się kusząca. Dobrej jakości, warta swojej ceny, będąca alternatywą do dobrych, markowych klawiatur. Poza tym nie widzę sensu w innych akcesoriach, poza podkładką - o której bym również pomyślał. Wydaje mi się, że niewiele osób będzie chciało wydać więcej pieniędzy niż za podkładkę, jeśli w ogóle, jednak mogę się mylić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 19:57, Vojtas napisał:


A jest to sprzedawane w Polsce ? Bo jak nie to podziękuję :) Chce zobaczyć Polskie wydanie i Polską cenę :) I przede wszystkim oficjalne wydanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrą podkładkę chętnie bym kupił, ale nie zamierzam przepłacać za byle g**no. Oczywiście cena będzie zaporowa, a naiwni, młodzi gracze i tak kupią wszystko, co ma twarz Geralta. Czysty marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja to dodatkowe gadżety "extra" do kupienia, tylko i wyłącznie dla graczy mających zarejestrowane obie części Wiedźmina EK :) taki bonus dla kolekcjonerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować