Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry nienarodzone - Call of Duty: Devil’s Brigade

19 postów w tym temacie

gram.pl

Dziś w naszym cyklu Gry nienarodzone przedstawimy Wam jedyną grę z serii Call of Duty, która nie sprzedała się w milionach egzemplarzy. Choćby dlatego, że nigdy nie ujrzała światła dziennego. Oto Call of Duty: Devil’s Brigade.

Przeczytaj cały tekst "Gry nienarodzone - Call of Duty: Devil’s Brigade" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah domyślam się dlaczego gra nie wyszła. Po prostu Kotick usunął projekt, ponieważ studio nie chciało wypuścić gry na PC! No a szef Activision dyskryminować czy olewać graczy tej platformy nie lubi, nie chciał jej wypuścić na rynek. Po jakimś czasie zdał sobie sprawę ja bardzo studio go zirytowało/zdenerwowało wręcz wkurw***, żeby wciąż było pod jego skrzydłami, i postanowił nie mieć z nim nic wspólnego(po prostu ich wyje***)! Ot cała historia mężnego Bobby''ego walczącego w obronie PC-towców!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 21:22, aTF-KUDLaTY666 napisał:

@B1SHOP: pierwszy screen, jest okno z bronią i granatami. Kałach jak się patrzy : D a
plakat na tym screenie wskazuje na Kubę.


Nie kałach, tylko Sturmgewehr 44. Na ostatnim screenie masz ten sam plakat, a dalej pizzerię - to plus architektura na pozostałych screenach - Włochy. Wygląda na to, że wszystko dzieje się w tej samej okolicy.
Jedynie co do ikonki "noktowizora" bym się zastanawiał. Ale pewnie i to okazałoby się jakąś dziwaczną lornetką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 00:19, Moonstorm napisał:

Nie kałach, tylko Sturmgewehr 44.

Koledzy wyżej mają rację :)
AK47 jak się patrzy. Mam hopla na punkcie broni palnej więc ni jak nie mogę się mylić :)
A co do skasowania tego to cóż, szkoda.

20110316003526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym screenie rzeczywiście jes kałach - StG44 wyglądało trochę inaczej. Dodatkowo na tym samym screenie jest ikonka noktowizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet ciekawie się zapowiadała i szkoda, że zespół został skierowany do prac nad badziewiem. A co do kałasza, to na jednym ze screenów rzeczywiście jest AK-47. W związku z tym nasuwa się pytanie, czy ten niedokończony CoD nie byłby w dwóch epokach: II wojna i wojny teraźniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 00:50, maXan napisał:

ak47...wtf? gdzie? ... bez urazy ale chyba niektórym na wzrok padło

Dodałem porównanie z pierwszego screena do kałacha :D. Wystarczy kliknąć w mój obrazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 00:36, marcin-malysza napisał:

> Nie kałach, tylko Sturmgewehr 44.
Koledzy wyżej mają rację :)
AK47 jak się patrzy. Mam hopla na punkcie broni palnej więc ni jak nie mogę się mylić
:)
A co do skasowania tego to cóż, szkoda.


Zwróciłeś uwagę na napis pre-alpha?:) Dali ikonkę jaką mieli akurat pod ręką. Co niby AK miałby robić podczas II wojny światowej we Włoszech? No, ale teraz to i tak bez znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 10:55, Moonstorm napisał:


Zwróciłeś uwagę na napis pre-alpha?:) Dali ikonkę jaką mieli akurat pod ręką. Co niby
AK miałby robić podczas II wojny światowej we Włoszech? No, ale teraz to i tak bez znaczenia
:)

Co nie zmienia faktu iż na ikonce jest jednak AK-47 bo o to tu się wszystkim rozchodzi :D
Ale, jeżeli to druga wojna światowa to po

Spoiler

cholerę

tam noktowizor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować