Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - nowy gameplay już dostępny

91 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2011 o 11:46, Undertaker napisał:

A czym wy się tak podniecacie? Ten gameplay nie pokazał nic nadzwyczajnego...


No jak nie pokazał - pokazał - do jednego snajpera (który swoją drogą nie zasługiwał na takie miano) trzeba strzelać z wyrzutni rakiet, bo inaczej to lipa. Swoją drogą ten moment przypomniał mi Zabójczą Broń (moment, w którym odkryli bombę w samochodzie i przy okazji uratowali kota). I aby nie było - parę godzin temu złożyłem zamówienie na edycję specjalną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta gra będzie tak dobra jak się prezentuje to za takie gry mogą spokojnie ściągać po 150zł z ludzi, a nie za odgrzewany kotlet ala CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miaaaazgaaaaa:D.Najlepsza jest animacja ruchu broni podczas czolgania,wszystko takie realistyczne i dopracowane a najlepsze ze nie jest to pojedyncza sekwencja a kilka ktore zaleza od kierunku i ruchu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOOOOOOOO K***A!!!!!!! TO JEST TO JEŻELI BĘDĘ SIĘ WALIĆ CAŁE BUDYNKI SNAJPERZY BĘDĄ MIELI CIĘŻKO SIĘ SCHOWAĆ . AŻ MI ŚLINKA CIEKNIE JAK NA TO PATRZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no przyznam, genialne i bardzo oczekuję tej gry, ale, cholera, czy w dzisiejszych czasach nie obejdzie się bez grafiki takiej, że po godzinie grania łeb boli tak, że to poezja? :/ no ale mniejsza, ważne, żeby grywalność była świetna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, jeżeli ta gra będzie wyglądać i działać(chodzi o mechanikę a nie płynność), choć w połowie tak jak na tym zwiastunie, to czeka nas przełom (a’la QUAKE) i Battlefield 3 tak samo jak niegdyś dzieło ID software otworzy nowy rozdział w Historii gier już nie mówiąc o DX, 11 który powoli staje się standardem………….i znowu będzie trzeba zmienić sprzęt … :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie na maxa oskryptowane, ale to jest tryb single wiec czego sie tu spodziewac :P

poza tym wyglada CUDOWANIE! az ciekaw jestem na odpowiedz CoD-a,
jak nie wyskoczą z czymś nowym to BF3 bedzie nowym królem (choc dla mnie juz BF2 nim jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować