• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Jeffero

Assassin''s Creed Brotherhood- aktywacja zawartości limitowanej , problem ;/

Pytanie

Witam.
Kupiłem w sklepie gram.pl grę Assassin''s Creed Brotherhood Codex Edition w wersji PC. Dziś dotarła do mnie przesyłka i już mam pierwszy problem. Gdy w grze wpisuję kod aktywujący zawartość limitowaną(2 postaci multi, 2 mapy single , smocza zbroja) wyskakuje komunikat, że klucz został już aktywowany.Sprawdziłem, i w grze nie mam zawartości limitowanej. Zdrapałem z kodu zdrapkę, wpisałem kod i mam ten komunikat. Nic nie mogę z tym zrobić, a między innymi dla tej zawartości kupiłem Codex Edition. Napisałem już do działu osbługi klienta gram.pl, ale może ktoś z Was gramowiczów ma podobny problem?
I czy może ktoś dokładnie opisać jak pobrać DLC Porwanie Da Vinci? W instrukcji jest to krótko opisane, gdy wchodzę w UPlay to nie mam żadnego games jak w instrukcji tylko statystyki z ACB, nigdzie nie ma opcji pobrania DLC.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Przynajmniej wy macie kod.
Ja zamówiłem Codex kilka tygodni po jego ogłoszeniu a i tak Gram anulowało moje zamówienie w związku z brakiem towaru.
W takim razie zakupiłem edycję z figurką, w której jedyny kod to zdrapka na instrukcji, mimo, że miały się także znaleźć bonusowe dodatki. Może dostane jeszcze wszystko po tym jak pieniądze z przesyłki dojdą do gramu, chociaż pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gram.pl poprosiło mnie o klucz w celu zgłoszenia sprawy do Cenegi, podałem go około 15, a teraz sprawdziłem i przyjęło mój klucz :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.03.2011 o 20:16, Jeffero napisał:

Gram.pl poprosiło mnie o klucz w celu zgłoszenia sprawy do Cenegi, podałem go około 15,
a teraz sprawdziłem i przyjęło mój klucz :D .

A to dokładnie jak załatwić?
Bo u mnie ciągle wyskakuje, że kod jest już w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.03.2011 o 21:31, Miko19 napisał:

> Gram.pl poprosiło mnie o klucz w celu zgłoszenia sprawy do Cenegi, podałem go około
15,
> a teraz sprawdziłem i przyjęło mój klucz :D .
A to dokładnie jak załatwić?
Bo u mnie ciągle wyskakuje, że kod jest już w użyciu.


Wysłałem zgłoszenie tym formularzem http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=21 . Napisałem, że zakupiłem codex edition, do którego był dołączony klucz odblokowujący zawartość limitowaną i gdy wpisuję ten klucz, wyskakuje komunikat, że został już wykorzystany. I podaj w mailu swój klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.03.2011 o 12:02, Jeffero napisał:

I podaj w mailu swój klucz.


Pisząc w mailu miałem na myśli ten formularz, do którego podałem link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować