Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer w Brink wyznaczy nowe standardy... podobno

6 postów w tym temacie

Większość gier multi z 1 półki nadal jest za ET jeżeli chodzi o mechanike misji, jest tylko wysadz skrzynke albo przejmij obszar.... więc pozostaje tylko wierzyć w Splash Damage że zrobią coś lepszego od ET, a potem pewnie trochę sie zawieść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie... generowane losowo mapy i zadania. Skończyło by się granie na pamięć... albo przynajmniej byłoby ono mocno ograniczone bo nie wierzę że tak zupełnie spontanicznie wymyślane mapy byłyby grywalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

innymi słowy odblokowanie sprzętu za grę zespołową i wykonywanie zadań a nie sam współczynnik K/D - na forum gry się pisze że za zabijanie najmniej(ponoć - i mam taką nadzieję) expa się dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 11:23, Lamomiot napisał:

Moje marzenie... generowane losowo mapy i zadania. Skończyło by się granie na pamięć...
albo przynajmniej byłoby ono mocno ograniczone bo nie wierzę że tak zupełnie spontanicznie
wymyślane mapy byłyby grywalne...

Nie da się losowo wygenerować dobrej mapy - czyli takiej, gdzie nie byłoby praktycznie camp spotów, różnego typu wąskich gardeł itp. itd.Jest powód, dla którego większość gier FPS nie ma kilkudziesięciu map, tylko max kilkanaście - zrobienie nawet jednej pochłania znaczące ilości zasobów.

Co do samego Brink - gameplay prezentuje się bardzo obiecująco. Z resztą od kiedy zobaczyłem pierwsze zapowiedzi, jest to najbardziej przeze mnie oczekiwany shooter, bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować