Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Star Wars: The Old Republic oblegana

19 postów w tym temacie

Jak nie dadzą napisów PL do tej gry ,to naprawde będe wkurzony.Bo człowiek już chiałby poznac zakończenie historii Revana,a tu bezszczelnie Ea wydaje bez napisów PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na klucz od momentu jak ogłosili zapisy (jakieś 1,5 roku temu?) i się nie doczekałem :\ Nawet pamiętam jak w momencie uruchomienia zapisów serwery padały z powodu zbyt dużej ilości chętnych graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 12:53, hurlok21 napisał:

Jak nie dadzą napisów PL do tej gry ,to naprawde będe wkurzony.Bo człowiek już chiałby
poznac zakończenie historii Revana,a tu bezszczelnie Ea wydaje bez napisów PL.


Najpierw, crpgfanie, Arcadae, znawco, pustelniku, Biofanie, niesmiertelny, czy jak te tam twoje konta się nazywały w przeszłości, naucz się poprawnie pisać po polsku ("bezszczelnie") i potem dopiero zacznij grać w gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 13:00, quarion89 napisał:

A ja czekam na klucz od momentu jak ogłosili zapisy (jakieś 1,5 roku temu?) i się nie
doczekałem :\ Nawet pamiętam jak w momencie uruchomienia zapisów serwery padały z powodu
zbyt dużej ilości chętnych graczy :)


Też się wtedy ze sporymi trudnościami zapisałem. Przez kolejny tydzień, kilka razy dziennie sprawdzałem maila w nadziei, że przyślą mi zaproszenie.Po półtora roku, jakiś tydzień temu, przyszła mi na maila informacja "Zapisujcie się, bo beta już niedługo" -_-
Po obejrzeniu ostatniego gameplaya nawet nie jestem pewien, czy chce mi się bawić w testowanie gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomnieli, że wiele osób stworzyło parę kont aby mieć większą szansę na zapis :P (Znam przypadki osób z kilkunastoma kontami :P). Nie uwierzę, aby TOR trafi od 12mln, jest to bardzo, bardzo mało realne :P Rift miał 1mln kont po open becie, a uwierzcie, niewiele osób o nim wiedziało na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 13:55, Henrar napisał:

Najpierw, crpgfanie, Arcadae, znawco, pustelniku, Biofanie, niesmiertelny, czy jak te
tam twoje konta się nazywały w przeszłości, naucz się poprawnie pisać po polsku ("bezszczelnie")
i potem dopiero zacznij grać w gry.


Wiesz co? Czasem odnoszę wrażenie, że w jakimś sensie jesteś jego fanem. ;) Śledzisz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 14:15, Vojtas napisał:

Wiesz co? Czasem odnoszę wrażenie, że w jakimś sensie jesteś jego fanem. ;) Śledzisz
go.


Może :) Od czasów pustelnika (a może wcześniej) odkrywałem jego nowe konta. Nie potrzebuję go śledzić, skoro sam się tu zjawia i "wyraża swoje zdanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Wars tu, Star Wars tam... porzygać się powoli idzie.

Według mnie to Diuna powinna zająć należne sobie miejsce, które teraz zajmują swoim tłustym dupskiem Gwiezdne Wojny. Nie dość, że o wiele bardziej wciągająca, mroczna, rozbudowana fabuła, o wiele bardziej wyraziste postaci, to jeszcze Lucas sam przyznał, że wiele czerpał właśnie z Diuny tworząc swoje filmy.

A co dostałem? Kilka niezłych, ale starych już, RTS''ów i przeciętną przygodówkę (również starusieńką).
I słaby film... I serial, ale żal to w ogóle liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 14:29, Henrar napisał:

Może :) Od czasów pustelnika (a może wcześniej) odkrywałem jego nowe konta. Nie potrzebuję
go śledzić, skoro sam się tu zjawia i "wyraża swoje zdanie".


Nie mogę się nadziwić, że ludzie znajdują w sobie tyle determinacji i uporu. I że nie zmieniają swojego numerka (wciąż kultowe 21...) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2011 o 16:14, Kretoszczur napisał:

Nie mogę się nadziwić, że ludzie znajdują w sobie tyle determinacji i uporu. I że nie
zmieniają swojego numerka (wciąż kultowe 21...) :)

może to jakaś forma podpisu, jak ci fałszerze obrazów, którzy celowo zrobią na podrobionym obrazie kropkę w innym kolorze :P
Na marginesie jemu chyba muszą za to płacić, as kanadyjskiego wywiadu gospodarczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 18:04, Hlebaneq napisał:

Wie ktoś skąd sie bierze ten Security Key ?? mam kod i jestem zarejestrowany ale co to
za kod ??

resetujesz haslo logujesz sie jeszcze raz i odpowiadasz na pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować